grupa mistrzowska

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Medyk Konin2674136:14
2Górnik Łęczna266882:19
3AZS PWSZ Wałbrzych264245:36
4Czarni Sosnowiec263945:36
5UKS SMS Łódz263945:49
6AZS Wrocław262946:48

grupa spadkowa

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
7Olimpia Szczecin263242:56
8AZS UJ Kraków263133:59
9Mitech Żywiec262531:63
10AZS PSW Biała Podlaska262222:50
11Sztorm AWFIS Gdańsk262025:76
12GOSiRki Piaseczno262027:71

 

1 – MISTRZOSTWO POLSKI

11, 12 – SPADEK 

 

 

terminarz grupy mistrzowskiej i spadkowej

 

23. kolejka – 3 maja

grupa mistrzowska

  • AZS Wrocław vs Medyk Konin  1:3
  • Górnik Łęczna vs UKS SMS Łódź 4:0
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs Czarni Sosnowiec 1:1

grupa spadkowa

  • GOSIRki Piaseczno vs Olimpia Szczecin 0:3
  • Mitech Żywiec  vs AZS UJ Kraków   1:4
  • AZS PSW Biała Podlaska  vs Sztorm Gdańsk 1:2

 

24. kolejka – 7 maja

grupa mistrzowska

  • Medyk Konin vs AZS PWSZ Wałbrzych 5:0
  • AZS Wrocław vs Górnik Łęczna 0:2
  • UKS SMS Łódź vs Czarni Sosnowiec 0:1

grupa spadkowa

  • Olimpia Szczecin vs AZ PSW Biała Podlaska 4:0
  • GOSIRki Piaseczno vs Mitech Żywiec 4:3
  • AZS UJ Kraków vs Sztorm Gdańsk 3:2

 

25. kolejka – 13 maja

grupa mistrzowska

  • Czarni Sosnowiec vs Medyk Konin 1:1
  • Górnik Łęczna vs  AZS PWSZ Wałbrzych 1:1
  • UKS SMS Łódź vs AZS Wrocław 1:1

grupa spadkowa

  • Sztorm Gdańsk vs Olimpia Szczecin 0:3 vo
  • Mitech Żywiec vs AZS PSW Biała Podlaska 0:0
  • AZS UJ Kraków vs GOSIRki Piaseczno 2:1

 

26. kolejka – 21 maja

grupa mistrzowska

  • Medyk Konin vs  UKS SMS Łódź 9:1
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS Wrocław 3:0
  • Górnik Łęczna vs Czarni Sosnowiec 0:0

grupa spadkowa

  • Olimpia Szczecin vs AZS UJ Kraków 2:2
  • AZS PSW Biała Podlaska vs GOSIRki Piaseczno 4:0
  • Mitech Żywiec vs Sztorm Gdańsk 3:1

 

27. kolejka – 27 maja

grupa mistrzowska

  • Medyk Konin vs Górnik Łęczna
  • UKS SMS Łódź vs  AZS PWSZ Wałbrzych
  • Czarni Sosnowiec vs AZS Wrocław

grupa spadkowa

  • Olimpia Szczecin vs Mitech Żywiec
  • AZS UJ Kraków vs AZS PSW Biała Podlaska
  • Sztorm Gdańsk vs GOSIRki Piaseczno

 

 

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowyzwycięstwaremisyporażki
1
Medyk Konin2264118:112010
2GKS Górnik Łęczna226075:181911
4UKS SMS Łódź223843:341157
3AZS PWSZ Wałbrzych223739:291136
5Czarni Sosnowiec223342:341039
6AZS Wrocław222844:398410
7Olimpia Szczecin222230:546412
8Mitech Żywiec222125:546412
9AZS UJ Kraków222122:536313
10AZS PSW Biała Podlaska221817:445314
11Sztorm AWFIS Gdańsk221720:695215
12GOSiRKi Piaseczno 221722:595215

 

runda zasadnicza

 

1. kolejka

  • AZS Wrocław vs GOSiRki Piaseczno 2:0
  • AZS UJ Kraków vs Sztorm AWFiS Gdańsk 2:1
  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs AZS PSW Biała Podlaska 5:0
  • KKS Czarni Sosnowiec vs GKS Górnik Łęczna 0:3
  • UKS SMS Łódź vs AZS PWSZ Wałbrzych 2:3
  • TS Mitech Żywiec vs MKS Olimpia Szczecin 1:1


2. kolejka 

  • GOSiRki Piaseczno vs MKS Olimpia  Szczecin 1:4
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs TS Mitech  Żywiec 4:0
  • GKS Górnik Łęczna vs UKS SMS Łódź 4:1
  • AZS PSW Biała Podlaska vs KKS Czarni Sosnowiec 1:1
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:4
  • AZS Wrocław vs AZS UJ Kraków 0:3 vo (4:0 na boisku)


3. kolejka 

  • AZS UJ Kraków vs GOSiRki Piaseczno 0:1
  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs AZS Wrocław 8:0
  • KKS Czarni Sosnowiec vs Sztorm AWFiS Gdańsk 6:0
  • UKS SMS Łódź vs AZS PSW Biała Podlaska 4:0
  • TS Mitech Żywiec vs GKS Górnik Łęczna 1:3
  • MKS Olimpia Szczecin vs AZS PWSZ Wałbrzych 0:0


4. kolejka 

  • GOSiRki Piaseczno vs AZS PWSZ Wałbrzych 1:3
  • GKS Górnik Łęczna vs MKS Olimpia Szczecin 4:0
  • AZS PSW Biała Podlaska vs TS Mitech Żywiec 1:3
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs UKS SMS Łódź 1:3
  • AZS Wrocław vs KKS Czarni Sosnowiec 2:5
  • AZS UJ Kraków vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:12


5. kolejka 

  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs GOSiRki Piaseczno 8:0
  • KKS Czarni Sosnowiec vs AZS UJ Kraków 4:0
  • UKS SMS Łódź vs AZS Wrocław 2:0
  • TS Mitech Żywiec vs Sztorm AWFiS Gdańsk 4:1
  • MKS Olimpia Szczecin vs AZS PSW Biała Podlaska 1:2
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs GKS Górnik Łęczna 0:4


6. kolejka 

  • GOSiRki Piaseczno vs GKS Górnik Łęczna 1:5
  • AZS PSW Biała Podlaska vs AZS PWSZ Wałbrzych 1:3
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs MKS Olimpia Szczecin 2:3
  • AZS Wrocław vs TS Mitech Żywiec 4:1
  • AZS UJ Kraków vs UKS SMS Łódź 1:1
  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs KKS Czarni Sosnowiec 3:1


7. kolejka 

  • KKS Czarni Sosnowiec vs GOSiRki Piaseczno 0:0 
  • UKS SMS Łódź vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 1:7
  • TS Mitech Żywiec vs AZS UJ Kraków 1:0
  • MKS Olimpia Szczecin vs AZS Wrocław 5:5
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs Sztorm AWFiS Gdańsk 1:3
  • GKS Górnik Łęczna vs AZS PSW Biała Podlaska 2:0


8. kolejka 

  • GOSiRki Piaseczno vs AZS PSW Biała Podlaska 2:1
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs GKS Górnik Łęczna 0:4
  • AZS Wrocław vs AZS PWSZ Wałbrzych 1:3
  • AZS UJ Kraków vs MKS Olimpia Szczecin 0:1
  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs TS Mitech Żywiec 3:0 vo
  • KKS Czarni Sosnowiec vs UKS SMS Łódź 0:1


9. kolejka 

  • UKS SMS Łódź vs GOSiRki Piaseczno 7:1
  • KKS Czarni Sosnowiec vs TS Mitech Żywiec 4:1
  • MKS Olimpia Szczecin vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:6
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS UJ Kraków 2:1
  • GKS Górnik Łęczna vs AZS Wrocław 3:1
  • AZS PSW Biała Podlaska vs Sztorm AWFiS Gdańsk 1:2


10. kolejka

  • GOSiRki Piaseczno vs Sztorm AWFiS Gdańsk 2:2
  • AZS Wrocław vs AZS PSW Biała Podlaska 0:0
  • AZS UJ Kraków vs GKS Górnik Łęczna 0:4
  • KKPK Medyk POLOmarket Konin vs AZS PWSZ Wałbrzych 3:1
  • KKS Czarni Sosnowiec vs Olimpia Szczecin 2:0
  • UKS SMS Łódź vs TS Mitech Żywiec 1:0


11. kolejka 

  • TS Mitech Żywiec vs GOSiRki Piaseczno 1:1
  • MKS Olimpia Szczecin vs UKS SMS Łódź 0:2
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs KKS Czarni Sosnowiec 0:1
  • GKS Górnik Łęczna vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:3
  • AZS PSW Biała Podlaska vs AZS UJ Kraków 0:1
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs AZS Wrocław 0:8


12. kolejka 

  • GOSiRki Piaseczno vs AZS Wrocław 2:1
  • AZS PSW Biała Podlaska vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:7
  • GKS Górnik Łęczna vs KKS Czarni Sosnowiec 4:2
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs UKS SMS Łódź 1:1
  • MKS Olimpia Szczecin vs TS Mitech Żywiec 2:3
  • Sztorm AWFIS Gdańsk vs AZS UJ Kraków 0:3

 

13. kolejka 

  • MKS Olimpia Szczecin vs GOSiRki Piaseczno 3:2
  • TS Mitech Żywiec vs AZS PWSZ Wałbrzych 0:5
  • UKS SMS Łódź vs GKS Górnik Łęczna 1:6
  • KKS Czarni Sosnowiec vs AZS PSW Biała Podlaska 3:2
  • Medyk POLOmarket Konin vs Sztorm AWFiS Gdańsk 14:0
  • AZS UJ Kraków vs AZS Wrocław 0:6

 

14. kolejka 

  • GOSirki Piaseczno vs AZS UJ Kraków 2:0
  • AZS Wrocław vs KKPK Medyk POLOmarket Konin 1:2
  • AZS PSW Biała Podlaska vs UKS SMS Łódź 0:0
  • GKS Górnik Łęczna vs TS Mitech Żywiec 5:0
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs KKS Czarni Sosnowiec 0:3
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs MKS Olimpia Szczecin 4:0


15. kolejka 

  • AZS PWSZ Wałbrzych vs GOSiRki Piaseczno 2:0
  • MKS Olimpia Szczecin vs GKS Górnik Łęczna 2:4
  • TS Mitech Żywiec vs AZS PSW Biała Podlaska 0:2
  • UKS SMS Łódź vs Sztorm AWFiS Gdańsk 0:0
  • KKS Czarni Sosnowiec vs AZS Wrocław 1:0
  • KKPK Medyk Konin vs AZS UJ Kraków 4:1


16. kolejka (19.04.2017)

  • GOSiRki Piaseczno vs KKPK Medyk Konin 1:5
  • AZS UJ Kraków vs KKS Czarni Sosnowiec 3:2
  • AZS Wrocław vs UKS SMS Łódź 0:0
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs TS Mitech Żywiec 3:1
  • AZS PSW Biała Podlaska vs MKS Olimpia Szczecin 2:0
  • GKS Górnik Łęczna vs AZS PWSZ Wałbrzych 2:1


17. kolejka 

  • GKS Górnik Łęczna vs GOSiRki Piaseczno 4:0
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS PSW Biała Podlaska 0:1
  • MKS Olimpia Szczecin vs Sztorm AWFiS Gdańsk 3:0
  • TS Mitech Żywiec vs AZS Wrocław 0:4
  • UKS SMS Łódź vs AZS UJ Kraków 4:0
  • KKS Czarni Sosnowiec vs KKPK Medyk Konin 1:5

 

18. kolejka (25.03.2017)

  • GOSiRki Piaseczno vs KKS Czarni Sosnowiec 0:3
  • KKPK Medyk Konin vs UKS SMS Łódź 3:0
  • AZS UJ Kraków vs TS Mitech Żywiec 1:1
  • AZS Wrocław vs MKS Olimpia Szczecin 4:0
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs AZS PWSZ Wałbrzych 1:2
  • AZS PSW Biała Podlaska vs GKS Górnik Łęczna 0:2

 

19. kolejka (23.03.2017)

  • AZS PSW Biała Podlaska vs GOSiRki Piaseczno 2:1
  • GKS Górnik Łęczna vs Sztorm AWFiS Gdańsk 2:0
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS Wrocław 0:0
  • MKS Olimpia Szczecin vs AZS UJ Kraków 0:0
  • TS Mitech Żywiec vs KKPK Medyk Konin 1:4
  • UKS SMS Łódź vs KKS Czarni Sosnowiec 2:1

 

20. kolejka (01.04.2017)

  • GOSiRki Piaseczno vs UKS SMS Łódź 2:1
  • TS Mitech Żywiec vs KKS Czarni Sosnowiec 2:0
  • KKPK Medyk Konin vs MKS Olimpia Szczecin 5:0
  • AZS UJ Kraków vs AZS PWSZ Wałbrzych 0:2
  • AZS Wrocław vs GKS Górnik Łęczna 2:4
  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs AZS PSW Biała Podlaska 1:0


21. kolejka (13.04.2017)

  • Sztorm AWFiS Gdańsk vs GOSiRki Piaseczno 3:1
  • AZS PSW Biała Podlaska vs AZS Wrocław 0:1
  • GKS Górnik Łęczna vs AZS UJ Kraków 4:1
  • AZS PWSZ Wałbrzych vs KKPK Medyk Konin 1:5
  • Olimpia Szczecin vs KKS Czarni Sosnowiec 3:0
  • TS Mitech Żywiec vs UKS SMS Łódź 2:4


22. kolejka (23.04.2016)

  • GOSiRki Piaseczno vs TS Mitech Żywiec 1:2
  • UKS SMS Łódź vs MKS Olimpia Szczecin 5:2
  • KKS Czarni Sosnowiec vs AZS PWSZ Wałbrzych 2:2
  • KKPK Medyk Konin vs GKS Górnik Łęczna  2:2
  • AZS UJ Kraków vs AZS PSW Biała Podlaska    29.04
  • AZS Wrocław vs Sztorm AWFiS Gdańsk 2:0

 


GKS Górnik Łęczna i  GOSiRki Piaseczno zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.

 

Nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową (dodatkowe 5 serii spotkań)