Olimpijska niespodzianka na Bukowej

W spotkaniu wieńczącym 5. kolejkę Ekstraligi GieKSa Katowice podejmowała na głównym stadionie przy ulicy Bukowej w Katowicach Olimpię Szczecin.

Doszło tutaj do największej niespodzianki kolejki. Słabiutka w tym sezonie drużyna ze Szczecina zdobyła we wcześniejszych spotkaniach jeden punkt, dziś dość niespodziewanie odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/19.

Spotkanie było rozgrywane w dość intensywnym tempie, raz po raz oba zespoły stwarzały sobie bramkowe okazje. Jedyny gol w tym meczu padła w 29. minucie gry, kiedy to piłka bita przez Amelię Bińkowską trafiła bezradną Marlenę Hajduk i wpadła do bramki Klimek.

W drugiej połowie GieKsa się już obudziła i napierała na bramkę Olimpii, lecz Patusiak nie dała się dziś pokonać. Niespodzianka stała się faktem.


MVP TKF :

  • Joanna Patusiak (Olimpia) (46%, 25 Votes)
  • Amelia Bińkowska (Olimpia) (35%, 19 Votes)
  • Joanna Wróblewska (GieKSa) (19%, 10 Votes)

Total Voters: 54

Głosować można do poniedziałku do godziny 7:00


5. kolejka Ekstraligi
09.09.2018, Katowice
GKS GieKSa Katowice vs Olimpia Szczecin 0:1 (0:1)

Hajduk 29′ sam.

GKS: Klimek – Buszewska (70′ Tkaczyk), Hajduk, Konieczna, Olszewska (85′ Noras), Nosalik, Wróblewska, Kozak – Nowak, Wojtas (46′ Konkol), Łąckiewicz-Oślizło.

OLIMPIA : Pastusiak – Oleszkiewicz, Sirant, Witczak, Bińkowska (73′ Przelicka), Michalczyk, Brzozowska (68′ Grosicka), Shahbazyan (83′ Hryb), Ratajczyk, Radochońska, Sudyk.

Pokaż znajomym:
error

One Reply to “Olimpijska niespodzianka na Bukowej”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.