Olimpijska niespodzianka na Bukowej

W spotkaniu wieńczącym 5. kolejkę Ekstraligi GieKSa Katowice podejmowała na głównym stadionie przy ulicy Bukowej w Katowicach Olimpię Szczecin.

Doszło tutaj do największej niespodzianki kolejki. Słabiutka w tym sezonie drużyna ze Szczecina zdobyła we wcześniejszych spotkaniach jeden punkt, dziś dość niespodziewanie odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/19.

Spotkanie było rozgrywane w dość intensywnym tempie, raz po raz oba zespoły stwarzały sobie bramkowe okazje. Jedyny gol w tym meczu padła w 29. minucie gry, kiedy to piłka bita przez Amelię Bińkowską trafiła bezradną Marlenę Hajduk i wpadła do bramki Klimek.

W drugiej połowie GieKsa się już obudziła i napierała na bramkę Olimpii, lecz Patusiak nie dała się dziś pokonać. Niespodzianka stała się faktem.


MVP TKF :

  • Joanna Patusiak (Olimpia) (46%, 25 Votes)
  • Amelia Bińkowska (Olimpia) (35%, 19 Votes)
  • Joanna Wróblewska (GieKSa) (19%, 10 Votes)

Total Voters: 54

Głosować można do poniedziałku do godziny 7:00


5. kolejka Ekstraligi
09.09.2018, Katowice
GKS GieKSa Katowice vs Olimpia Szczecin 0:1 (0:1)

Hajduk 29′ sam.

GKS: Klimek – Buszewska (70′ Tkaczyk), Hajduk, Konieczna, Olszewska (85′ Noras), Nosalik, Wróblewska, Kozak – Nowak, Wojtas (46′ Konkol), Łąckiewicz-Oślizło.

OLIMPIA : Pastusiak – Oleszkiewicz, Sirant, Witczak, Bińkowska (73′ Przelicka), Michalczyk, Brzozowska (68′ Grosicka), Shahbazyan (83′ Hryb), Ratajczyk, Radochońska, Sudyk.

One Reply to “Olimpijska niespodzianka na Bukowej”

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.