DRUGA LIGA grupa północna

miejsceklubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1LZS Stare Oborzyska102830-6
2Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski102655-9
3Loczki Wyszków102431-19
4Nowy Świt Górzno91536-17
5Zły Praga Warszawa91524-27
6GSS Grodzisk Wielkopolski91218-24
7Medyk II Konin91119-19
8KU AZS UW Warszawa91123-17
9Wisła Płock10725-37
10WAP Włocławek9713-29
11Włókniarz Białystok1029-45

Kolejka 1 – 19/20 sierpnia

LZS Stare Oborzyska – GSS Grodzisk Wielkopolski 3:1
Wisła Płock – KS Raszyn 9:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Medyk II Konin 6:2
Loczki Wyszków – WAP Włocławek 4:0 
KU-AZS UW Warszawa – Nowy Świt Górzno 2:4
Praga Warszawa – Włókniarz Białystok 1:0


Kolejka 2 – 26/27 sierpnia

GSS Grodzisk Wielkopolski – Włókniarz Białystok 4:0
Nowy Świt Górzno – Praga Warszawa 6:1
WAP Włocławek – KU-AZS UW Warszawa 1:6
Medyk II Konin – Loczki Wyszków 2:4
KS Raszyn – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:11
LZS Stare Oborzyska – Wisła Płock 4:1


Kolejka 3 – 2/3 września

Wisła Płock – GSS Grodzisk Wielkopolski 2:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – LZS Stare Oborzyska 2:2
Loczki Wyszków – KS Raszyn 5:1
KU-AZS UW Warszawa – Medyk II Konin 3:0
Praga Warszawa – WAP Włocławek 5:1
Włókniarz Białystok – Nowy Świt Górzno 1:10


Kolejka 4 – 9/10 września

GSS Grodzisk Wielkopolski – Nowy Świt Górzno 2:1
WAP Włocławek – Włókniarz Białystok 3:0
Medyk II Konin – Praga Warszawa 1:2
KS Raszyn – KU-AZS UW Warszawa 0:7
LZS Stare Oborzyska – Loczki Wyszków 4:0
Wisła Płock – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:8


Kolejka 5 – 16/17 września

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – GSS Grodzisk Wielkopolski 5:0
Loczki Wyszków – Wisła Płock 2:1
LZS Stare Oborzyska vs KU-AZS UW Warszawa 1:0
Praga Warszawa – KS Raszyn 7:2
Włókniarz Białystok – Medyk II Konin 2:2
Nowy Świt Górzno – WAP Włocławek 5:1


Kolejka 6 – 23/24 września

GSS Grodzisk Wielkopolski – WAP Włocławek 3:1
Medyk II Konin – Nowy Świt Górzno 4:1
KS Raszyn – Włókniarz Białystok 4:4
LZS Stare Oborzyska – Praga Warszawa 4:1
Wisła Płock – KU-AZS UW Warszawa 2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Loczki Wyszków 6:1


Kolejka 7 – 30 września/1 października

Loczki Wyszków – GSS Grodzisk Wielkopolski 3:1
KU-AZS UW Warszawa – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1:1
Praga Warszawa – Wisła Płock 4:1
Włókniarz Białystok – LZS Stare Oborzyska 0:5
Nowy Świt Górzno – KS Raszyn  – nie odbył się – goście wycofują się z ligi
WAP Włocławek – Medyk II Konin 1:1


Kolejka 8 – 7/8 października

GSS Grodzisk Wielkopolski – Medyk II Konin 0:4
KS Raszyn – WAP Włocławek  nie odbył się – goście wycofują się z ligi
LZS Stare Oborzyska – Nowy Świt Górzno 2:0
Wisła Płock – Włókniarz Białystok 5:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Praga Warszawa 5:0
Loczki Wyszków – KU-AZS UW Warszawa 1:0


Kolejka 9 – 14/15 października

KU-AZS UW Warszawa – GSS Grodzisk Wielkopolski 5:4
Praga Warszawa – Loczki Wyszków 3:7
Włókniarz Białystok – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0:7
Nowy Świt Górzno – Wisła Płock 8:0
WAP Włocławek – LZS Stare Oborzyska 1:2
Medyk II Konin – KS Raszyn   nie odbył się – goście wycofują się z ligi


Kolejka 10 – 21/22 października

GSS Grodzisk Wielkopolski – KS Raszyn  nie odbył się – goście wycofują się z ligi
LZS Stare Oborzyska – Medyk II Konin 3:0
Wisła Płock – WAP Włocławek 3:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Nowy Świt Górzno 4:1
Loczki Wyszków – Włókniarz Białystok 4:1
KU-AZS UW Warszawa – Praga Warszawa   odwołany z powodu złego stanu boiska


Kolejka 11 – 28/29 października

Praga Warszawa – GSS Grodzisk Wielkopolski
Włókniarz Białystok – KU-AZS UW Warszawa
Nowy Świt Górzno – Loczki Wyszków
WAP Włocławek – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Medyk II Konin – Wisła Płock
KS Raszyn – LZS Stare Oborzyska


Kolejka 12

GSS Grodzisk Wielkopolski – LZS Stare Oborzyska
KS Raszyn – Wisła Płock
Medyk II Konin – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
WAP Włocławek – Loczki Wyszków
Nowy Świt Górzno – KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok – Praga Warszawa


Kolejka 13

Włókniarz Białystok – GSS Grodzisk Wielkopolski
Praga Warszawa – Nowy Świt Górzno
KU-AZS UW Warszawa – WAP Włocławek
Loczki Wyszków – Medyk II Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KS Raszyn
Wisła Płock – LZS Stare Oborzyska


Kolejka 14

GSS Grodzisk Wielkopolski – Wisła Płock
LZS Stare Oborzyska – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Raszyn – Loczki Wyszków
Medyk II Konin – KU-AZS UW Warszawa
WAP Włocławek – Praga Warszawa
Nowy Świt Górzno – Włókniarz Białystok


Kolejka 15

Nowy Świt Górzno – GSS Grodzisk Wielkopolski
Włókniarz Białystok – WAP Włocławek
Praga Warszawa – Medyk II Konin
KU-AZS UW Warszawa – KS Raszyn
Loczki Wyszków – LZS Stare Oborzyska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Wisła Płock


Kolejka 16

GSS Grodzisk Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wisła Płock – Loczki Wyszków
LZS Stare Oborzyska – KU-AZS UW Warszawa
KS Raszyn – Praga Warszawa
Medyk II Konin – Włókniarz Białystok
WAP Włocławek – Nowy Świt Górzno


Kolejka 17

WAP Włocławek – GSS Grodzisk Wielkopolski
Nowy Świt Górzno – Medyk II Konin
Włókniarz Białystok – KS Raszyn
Praga Warszawa – LZS Stare Oborzyska
KU-AZS UW Warszawa – Wisła Płock
Loczki Wyszków – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski


Kolejka 18

GSS Grodzisk Wielkopolski – Loczki Wyszków
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KU-AZS UW Warszawa
Wisła Płock – Praga Warszawa
LZS Stare Oborzyska – Włókniarz Białystok
KS Raszyn – Nowy Świt Górzno
Medyk II Konin – WAP Włocławek


Kolejka 19

Medyk II Konin – GSS Grodzisk Wielkopolski
WAP Włocławek – KS Raszyn
Nowy Świt Górzno – LZS Stare Oborzyska
Włókniarz Białystok – Wisła Płock
Praga Warszawa – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KU-AZS UW Warszawa – Loczki Wyszków


Kolejka 20

GSS Grodzisk Wielkopolski – KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków – Praga Warszawa
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Włókniarz Białystok
Wisła Płock – Nowy Świt Górzno
LZS Stare Oborzyska – WAP Włocławek
KS Raszyn – Medyk II Konin


Kolejka 21

KS Raszyn – GSS Grodzisk Wielkopolski
Medyk II Konin – LZS Stare Oborzyska
WAP Włocławek – Wisła Płock
Nowy Świt Górzno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Włókniarz Białystok – Loczki Wyszków
Praga Warszawa – KU-AZS UW Warszawa


Kolejka 22

GSS Grodzisk Wielkopolski – Praga Warszawa
KU-AZS UW Warszawa – Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków – Nowy Świt Górzno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – WAP Włocławek
Wisła Płock – Medyk II Konin
LZS Stare Oborzyska – KS Raszyn

error: Content is protected !!
%d