Wrocławski remis

W drugiej kolejce Ekstraligi, podrażniona zeszłotygodniową wysoką porażka z Wałbrzychem (0:6) przyjechała do Wrocławia z nadzieją na zwycięstwo. Wywiozła tylko punkt.

Gospodynie rozkupione w letnim okienku z wielką ambicją i ‘duszą na ramieniu’ dały z siebie wszystko. W stolicy Dolnego Śląska zdają sobie świadomość, iż będzie to niezwykle ciężki sezon. Dość niespodziewanie objęły w pierwszej połowie prowadzenie za sprawą gola Czudeckiej. Długo w powietrzu wisiała niespodzianka. Dopiero w 66 minucie debiutująca młodziutka Anaida Shahbazyan zdołała wyrównać. Olimpia nacierała, lecz cudów w bramce dokonywała dziś doświadczona Anna Bocian. Więcej goli nie padło.

Za tydzień Olimpia podejmie u siebie Górnika Łęczna, a AZS Wrocław zagra ze SMSem Łódź.