Górnik nie zwalnia tempa i wygrywa w Katowicach

Siódme z rzędu ligowe zwycięstwo odniosły piłkarki Górnika Łęczna. W sobotę pokonały beniaminka z Katowic 0:3.

W 17. minucie pechowo skierowała piłkę do własnej siatki Marlena Konieczna, która ‘nadziała się’ na dośrodkowanie Grabowskiej. Górnik przeważał. Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę Dominika Grabowska świetnie przymierzyła spoza linii pola karnego i pokonała Jessice Ludwiczak. W drugiej połowie trener Piotr Mazurkiewicz dał odpocząć kluczowym zawodniczkom i wprowadził rezerwowe zawodniczki. Wynik ustaliła po indywidualnej akcji Emilia Zdunek.