Sześć goli w Białej .. i hokejowy remis

W pierwszych w tym sezonie akademickich derbach padł wysoki bramkowy remis. AZS PSW Biała Podlaska zdołała uratować remis z AZS-em UJ Kraków już w doliczonym czasie gry.

Początek spotkania nie zwiastował tylu bramek. Jedyną w pierwszej połowie zdobyła zawodniczka przyjezdnych Aleksandra Nieciąg. W drugiej gospodynie w końcu się obudziły. Tuż po przerwie Aksana Dranouskaya wyrównała wynik spotkania. Jednak już cztery minuty później została zmieniona przez Klaudię Lefeld. Gwiazda gospodyń wróciła po kontuzji, co z pewnością może cieszyć trenera Michała Kwietnia i kibiców. W 70. minucie zgromadzonych jednak ucieszyła Dominika Gąsieniec, która ładnym strzałem wyprowadziła gospodynie na prowadzenie.

Trener Jagiellonek Krzysztof Krok zareagował i wprowadził na boisko Natalię Wróbel i Agnieszkę Bryzek. Poskutkowało to odzyskaniem utraconego prowadzenia w 86. minucie. Dało to jednak tylko punkt, bo w doliczonym czasie gry Klaudia Płoska trafiła na 3:3.