Zabójczy początek Medyczek i powrót na zwycięskie tory

Po remisie tydzień temu w Białej Podlaskiej podrażniony zespół Medyka powetował sobie stratę punktów w starciu z Jagiellonkami.

Już po kwadransie sobotniego spotkania ekipa z Konina prowadziła już 3:0 po dwóch golach Kaletki i karnym Chudzik. We wszystkich golach swój wielki udział miała Dominika Kopińska, dwukrotnie asystując i raz wypracowując karnego. Jeszcze przed przerwą klasycznego hat-tricka ustrzeliła Kaletka. Po zmianie stron swoją świetną grę przypieczętowała golem. Potem gospodynie trochę siadły na laurach i wkradła się spora nonszalancja i nieskuteczność. Wykorzystały ją za to Jagiellonki. W 68. minucie gola zdobyła Karolina Dul. Dwadzieścia minut później po rzucie rożnym rozmiary porażki zmniejszyła, pokonując Sowalską głową Natalia Sitarz.