Biały gaz

Po (zbyt) długiej przerwie na reprezentacje wróciła Ekstraliga. W ósmej kolejce w Szczecinie zmierzyły się ze sobą odwieczne rywalki – Olimpia Szczecin i AZS PSW Biała Podlaska. Jednak to ekipa gości lepiej przepracowała przerwę.

Od początku widzieliśmy zacięte spotkanie. Już w 24. minucie Roksana Ratajczyk wyprowadziła Olimpijki na prowadzenie. Parę sekund później wyrównała Klaudia Płoska. Jeszcze przed przerwą z rzutu karnego trafiła Ewa Cieśla. Olimpijki jednak po przerwie wyszły bardziej zmotywowane i udało się im nawet wyrównać. Uczyniła to Ola Sudyk już osiem minut po przerwie. To jednak nie był mecz gospodyń. Podopieczne Michała Kwietnia były dziś lepsze i udokumentowały to trzecim i czwartym golem. W 65. minucie drugiego gola zdobyła Płoska, a wynik spotkania ustaliła Dominika Gąsieniec.

MVP TKF :

  • Klaudia Lefeld (AZS PSW) (48%, 37 Votes)
  • Ewa Cieśla (AZS PSW) (31%, 24 Votes)
  • Klaudia Płoska (AZS PSW) (21%, 16 Votes)

Total Voters: 77

8. kolejka Ekstraligi
14.10.2018, Szczecin
Olimpia Szczecin vs AZS PSW Biała Podlaska 2:4 (1:2)

Roksana Ratajczyk 24′, Aleksandra Sudyk 54′ – Klaudia Płoska 26′ 65′, Ewa Cieśla 45’K, Dominika Gąsieniec 76′

OLIMPIA : Pastusiak – Oleszkiewicz, Sirant, Witczak, Grosicka, Michalczyk, Shahbazyan (82′ Wiązowska), Ratajczyk, Radochońska (66′ Bohm), Sudyk, Hryb

AZS PSW : Snopczyńska – Dranouskaya (55′ Stasikowska), Lefeld (80′ Mikołajczak), Edel, Sosnowska, Gąsieniec (87′ Kusiak), Bosak, Wołos, Cieśla, Michalska, Płoska (72′ Niedbała)

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.