Biały gaz

Po (zbyt) długiej przerwie na reprezentacje wróciła Ekstraliga. W ósmej kolejce w Szczecinie zmierzyły się ze sobą odwieczne rywalki – Olimpia Szczecin i AZS PSW Biała Podlaska. Jednak to ekipa gości lepiej przepracowała przerwę.

Od początku widzieliśmy zacięte spotkanie. Już w 24. minucie Roksana Ratajczyk wyprowadziła Olimpijki na prowadzenie. Parę sekund później wyrównała Klaudia Płoska. Jeszcze przed przerwą z rzutu karnego trafiła Ewa Cieśla. Olimpijki jednak po przerwie wyszły bardziej zmotywowane i udało się im nawet wyrównać. Uczyniła to Ola Sudyk już osiem minut po przerwie. To jednak nie był mecz gospodyń. Podopieczne Michała Kwietnia były dziś lepsze i udokumentowały to trzecim i czwartym golem. W 65. minucie drugiego gola zdobyła Płoska, a wynik spotkania ustaliła Dominika Gąsieniec.

MVP TKF :

  • Klaudia Lefeld (AZS PSW) (48%, 37 Votes)
  • Ewa Cieśla (AZS PSW) (31%, 24 Votes)
  • Klaudia Płoska (AZS PSW) (21%, 16 Votes)

Total Voters: 77

8. kolejka Ekstraligi
14.10.2018, Szczecin
Olimpia Szczecin vs AZS PSW Biała Podlaska 2:4 (1:2)

Roksana Ratajczyk 24′, Aleksandra Sudyk 54′ – Klaudia Płoska 26′ 65′, Ewa Cieśla 45’K, Dominika Gąsieniec 76′

OLIMPIA : Pastusiak – Oleszkiewicz, Sirant, Witczak, Grosicka, Michalczyk, Shahbazyan (82′ Wiązowska), Ratajczyk, Radochońska (66′ Bohm), Sudyk, Hryb

AZS PSW : Snopczyńska – Dranouskaya (55′ Stasikowska), Lefeld (80′ Mikołajczak), Edel, Sosnowska, Gąsieniec (87′ Kusiak), Bosak, Wołos, Cieśla, Michalska, Płoska (72′ Niedbała)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.