PWSZ w gazie

W sobotę do Wałbrzycha przyjechał skazany na pożarcie beniaminek z Poznania. Ku zdziwieniu większości Polonia w starciu z gospodyniami dała kibicom całkiem ciekawe widowisko.

Tuz po rozpoczęciu gry – niespodzianka. Z niemal połowy Krystyna Cywińska wpakowała piłkę w samo ‚okienko bramki Jagody Sapor. Z prowadzenia goście cieszyli się tylko niespełna 100 sekund. Już w 4. minucie Małgorzata Mesjasz doprowadziła do wyrównania. AZS zaczął prowadzić grę i kolejne gole były tylko kwestią czasu. Udało się tuż przed przerwą, kiedy to pięknego gola z rzutu wolnego zdobyła Anna Rędzia. Jeszcze przed przerwą okazje do prowadzenia miały Klaudia Fabova i Wiktoria Kuciewicz, lecz zabrakło szczęścia.

W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie. Polonia się stawiała, Wałbrzych atakował. Starczyło sił na trzy kolejne bramki. Ponownie trafiły Rędzia i Mesjasz, a trzeciego gola w sezonie zdobyła Klaudia Fabova.

 


MVP TKF :

  • Anna Rędzia (AZS PWSZ) (35%, 18 Votes)
  • Wiktoria Kuciewicz (AZS PWSZ) (33%, 17 Votes)
  • Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ) (31%, 16 Votes)

Total Voters: 51

Głosujemy do godziny 16:00


4. kolejka Ekstraligi
25.08.2018, Wałbrzych
AZS PWSZ Wałbrzych vs Polonia Poznań 5:1 (2:1)

Małgorzata Mesjasz 4′ 81′, Anna Rędzia 43′ 75′, Klaudia Fabova 79′ – Krystyna Cywińska 2′

AZS PWSZ: Sapor – Kędzierska, Mesjasz, Szewczuk – Rędzia, Rozmus (81 Głowacka), Zając, Kuciewicz, Dereń, Miłek (75 Głąb) – Fabova

POLONIA : Siejka – Cywińska (85′ Dziergas), Bączek, Sawicka, Szmatuła, Zalaszewska, Ziejka (70′ Nowak), Grześkowiak, Liczbińska, Cerajewska, Sutkowska (88′ Machowiecka)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.