PWSZ w gazie

W sobotę do Wałbrzycha przyjechał skazany na pożarcie beniaminek z Poznania. Ku zdziwieniu większości Polonia w starciu z gospodyniami dała kibicom całkiem ciekawe widowisko.

Tuz po rozpoczęciu gry – niespodzianka. Z niemal połowy Krystyna Cywińska wpakowała piłkę w samo ‚okienko bramki Jagody Sapor. Z prowadzenia goście cieszyli się tylko niespełna 100 sekund. Już w 4. minucie Małgorzata Mesjasz doprowadziła do wyrównania. AZS zaczął prowadzić grę i kolejne gole były tylko kwestią czasu. Udało się tuż przed przerwą, kiedy to pięknego gola z rzutu wolnego zdobyła Anna Rędzia. Jeszcze przed przerwą okazje do prowadzenia miały Klaudia Fabova i Wiktoria Kuciewicz, lecz zabrakło szczęścia.

W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie. Polonia się stawiała, Wałbrzych atakował. Starczyło sił na trzy kolejne bramki. Ponownie trafiły Rędzia i Mesjasz, a trzeciego gola w sezonie zdobyła Klaudia Fabova.

 


MVP TKF :

  • Anna Rędzia (AZS PWSZ) (35%, 18 Votes)
  • Wiktoria Kuciewicz (AZS PWSZ) (33%, 17 Votes)
  • Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ) (31%, 16 Votes)

Total Voters: 51

Głosujemy do godziny 16:00


4. kolejka Ekstraligi
25.08.2018, Wałbrzych
AZS PWSZ Wałbrzych vs Polonia Poznań 5:1 (2:1)

Małgorzata Mesjasz 4′ 81′, Anna Rędzia 43′ 75′, Klaudia Fabova 79′ – Krystyna Cywińska 2′

AZS PWSZ: Sapor – Kędzierska, Mesjasz, Szewczuk – Rędzia, Rozmus (81 Głowacka), Zając, Kuciewicz, Dereń, Miłek (75 Głąb) – Fabova

POLONIA : Siejka – Cywińska (85′ Dziergas), Bączek, Sawicka, Szmatuła, Zalaszewska, Ziejka (70′ Nowak), Grześkowiak, Liczbińska, Cerajewska, Sutkowska (88′ Machowiecka)

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.