Szczecin odczarowany! Horror dla Olimpii

Piłkarki Olimpii po reprezentacyjnej przerwie idą za ciosem i wygrały drugie spotkanie z rzędu. Po dość fartownej wygranej w Katowicach, w sobotę w ostatnich minutach spotkania dopięły zwycięstwo 3:2 z Polonią Poznań.

Po pierwszej połowie po bramkach Sirant i Bińkowskiej gospodynie wyszły na prowadzenie 2:0. Dość niefrasobliwy początek drugiej części spotkania sprawił, że Polonia zdołała o drobić straty i strzelić dwie bramki. Koniec końców to jednak podopieczne Natalii Niewolnej schodziły z boiska zwycięskie. W 90. minucie Natalia Hryb ustaliła wynik spotkania.

• Olga Sirant (Olimpia Szczecin) (37%, 34 Votes)
  • Paulina Bączek (Polonia Poznań) (35%, 32 Votes)