Weekend w ligach centralnych (10/12.10)

Za nami kolejny ligowy tydzień. Czas na przegląd ligowych wyników w Polsce.


EKSTRALIGA 

9. kolejka – 10/11 października 2020 
TS ROW Rybnik – GKS Górnik Łęczna  1:5                                  więcej o meczu
TME GROT SMS Łódź – KKPK Medyk Konin 3:2                    więcej o meczu
AZS UJ Kraków – AP LOTOS Gdańsk 3:1                                      więcej o meczu
WKS Śląsk Wrocław – KKS Czarni Sosnowiec 0:3                  więcej o meczu
GKS Katowice – LKS Rolnik B. Głogówek 5:0                             więcej o meczu
Sportis KKP Bydgoszcz – MKS Olimpia Szczecin 0:0             więcej o meczu

miejsceklubilość rozegranych spotkańzdobyte punkty
bilans
bramkowy
zwycięstwaremisyporażki
1KKS Czarni Sosnowiec113143:41010
2TME UKS SMS Łódź112829:6811
3Medyk Konin112329:10722
4GKS Górnik Łęczna112131:13632
5WKS Śląsk Wrocław101914:14613
6AZS UJ Kraków111620:17515
7GKS GieKSa Katowice111622:19443
8Sportis KKP Bydgoszcz111211:21335
9MKS Olimpia Szczecin11815:30227
19Akademia Piłkarska LG1179:27218
11LKS Rolnik Głogówek1023:33027
12TS ROW Rybnik1119:400110

PIERWSZA LIGA 

8. kolejka – 10/11 października 2020 

    • Hydrotruck Radom vs CWKS Resovia Rzeszów  2:2
    • PKS Piastovia Piastów vs UKS SMS II Łódź  1:3
    • BTS  Rekord Bielsko-Biała vs MKS Tarnovia Tarnów  3:4
    • KKP Stomilanki Olsztyn vs KS SWD Wodzisław Śląski  3:2
    • KS Pogoń Tczew vs MUKS Praga Warszawa  2:0
    • KS Polonia Środa Wielkopolska vs UKS 3 Staszkówka Jelna  2:1
 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1UKS II SMS Łódź82227-7
2BTS Rekord Bielsko-Biała81623-9
3MKS Tarnovia Tarnów81632-13
4KKP Stomilanki Olsztyn81613-16
5SWD Wodzisław Śląski81415-11
6Resovia Rzeszów81015-15
7Pokoń 'Dekpol' Tczew81010-9
8Hydrotruck Radom8911-12
9UKS 3 Staszkówka Jelna8817-21
10Polonia Środa Wielkopolska867-12
11PKS Piastovia Piastów 827-27
12Praga Warszawa825-30

DRUGA LIGA – grupa wschodnia 

Kolejka 9 – 10/11 października

 

Pauza: Sokół Kolbuszowa Dolna.
 
KS Raszyn3-2Sparta Daleszyce11 października, 12:00
KU-AZS UW Warszawa1-6Ząbkovia Ząbki11 października, 14:00
Loczki Wyszków5-2Widok Lublin11 października, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków)4-3Rysy Bukowina Tatrzańska10 października, 15:00
Włókniarz Białystok0-5KSP Kielce11 października, 18:00
Prądniczanka KrakówRespekt Myślenice27 października, 19:30
w pierwotnym terminie (10 października, 16:00) w Myślenicach odwołany

lider : Respekt Myślenice 


DRUGA LIGA – grupa zachodnia

 Kolejka 8 – 10/11 października

 

 Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec.
 
Skra Częstochowa3-2Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski11 października, 16:00
UKS SMS III Łódź1-5Unifreeze Górzno11 października, 12:30
WAP Włocławek2-1Śląsk II Wrocław11 października, 14:00
AP Kotwica KołobrzegMedyk II Konin 
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GSS Grodzisk Wielkopolski3-3Bielawianka Bielawa11 października, 15:00

lider :  WAP Włocławek 


TRZECIA LIGA – grupa I

Kolejka 6 – 10/11 października

 

Pogoń Zduńska Wola7-2WAP Warszawa11 października, 15:30
Ekosport Białystok4-1Forty Piątnica11 października, 13:30
PTC Pabianice2-3Królewscy Płock11 października, 14:00
Zły Warszawa4-1Zamłynie Radom11 października, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki5-1Astoria Szczerców10 października, 17:00

lider : Pogoń Zduńska Wola 


TRZECIA LIGA – grupa II

 Kolejka 7 – 10/11 października

Victoria Sianów4-1KTS-K Luzino10 października, 12:00
KA 4 resPect Krobia4-0LZS Stare Oborzyska10 października, 12:00
Lew Lębork1-6LFA Szczecin11 października, 13:00
Błękitni Stargard5-3Spójnia Białe Błota11 października, 17:00
Energetyk Junior Gryfino0-7Lechia Gdańsk10 października, 14:00
Marcus Gdynia11-1Victoria Niemcz11 października, 19:00

lider : KA 4 resPect Krobia


TRZECIA LIGA – grupa III

Kolejka 7 – 10/11 października

 

Polonia Świdnica2-2Unia Opole11 października, 15:30
Polonia Prószków1-3MUKS Kostrzyn nad Odrą11 października, 11:00
Czarni II Sosnowiec5-0Warta Gorzów Wielkopolski11 października, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski2-3Ślęza Wrocław11 października, 12:00
Plon Błotnica Strzelecka0-1KKS Zabrze10 października, 14:00
Promień ŻaryJaskółki Chorzów 
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

lider : Warta Gorzów Wielkopolski


TRZECIA LIGA – grupa IV

Kolejka 8 – 10/11 października

 

Starówka Nowy Sącz1-1Iskra Brzezinka10 października, 14:30
Dąb Zabierzów Bocheński5-4Naprzód Sobolów11 października, 16:00
Unia Lublin5-0Puszcza Niepołomice10 października, 16:00
Hetmanki Włoszczowa2-5Tarnovia II Tarnów11 października, 11:00
DAP Dębica0-2Izolator Boguchwała11 października, 14:30
Iskra Krzemień2-4Podgórze Kraków11 października, 15:00

lider : Podgórze Kraków 


 

źródło : własne / 90minut.pl / łączynaspiłka.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.