Klątwa trwa – Sportis znów nie wygrywa

Od początku sezonu Sportis nie potrafił u siebie wygrać. Ba! Nawet zremisować. Dziś ku temu była doskonała okazja, bo przyjechała Olimpia Szczecin. Jednak ku nie rozpaczy gospodarzy padł tylko bezbramkowy remis.

Było dużo walki w środku pola, lecz bramkowych okazji jak na lekarstwo. Jeszcze w pierwszej połowie najlepszą okazję miała Karpliuk, lecz minimalnie piłka przeszła obok bramki.

Ciekawiej było w drugiej połowie. Trochę więcej działo się po wejściu na boisko nigeryjskiej skrzydłowej Ogebe. Miała swoje okazje, lecz bramkarka Olimpii zdobyła co do niej należy. Próbowała jeszcze Giętkowska, czy Bińkowska. Nie padła jednak ani jedna bramka.

Za tydzień Olimpia zgra jeszcze zaległy mecz ze Śląskiem we Wrocławiu. Później czas na reprezentacyjną przerwę. Od 19 października planowany jest start zgrupowania kadry przed eliminacjami Mistrzostw Europy. Cztery dni później na Stadionie warszawskiej Polonii zmierzymy z Azerbejdżanem, a 27 października podejmiemy w Kiszyniowie Mołdawię.

Transmisja meczu z Azerbejdżanem w TVP Sport, bój w Kiszyniowie z Mołdawią powinniśmy zobaczyć na kanale YouTube tamtejszej federacji.

9. kolejka Ekstraligi (12:00), 11.10.2020
Kobiecy KP Bydgoszcz (Bydgoszcz, Słowiańska 7)
Sportis KKP Bydgoszcz vs MKS Olimpia Szczecin 0:0

sędzia : Monika Mularczyk
asystentki : Kinga Kwitowska, Julia Bukarowicz

• Amelia Bińkowska (Olimpia) (46%, 29 Votes)