Już dziś odbędą się ćwierćfinałowe spotkania Puchar Polski. Na trzech stadionach będą walczyć pierwszoligowcy z ekstraligowcami, a na stadionie w Łodzi w hitowym meczu SMS podejmie katowicką GieKSę. Każda porażka czy Górnika, czy Sportisu, czy Czarnych będzie sensacją.
Półfinały już 5 maja, a finał 26 maja.
ĆWIERĆFINAŁY PUCHARU POLSKI
21.04.2021 (środa)
- 13:00 BTS Rekord Bielsko-Biała vs GKS Górnik Łęczna
- 15:30 TMEUKS SMS Łódź vs GKS Katowice
- 16:00 UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna vs Sportis KKP Bydgoszcz
- 16:00 Tarnovia Tarnów vs KKS Czarni Sosnowiec
1/8 finału – 17 marca 2021
- MKS Tarnovia Tarnów vs TS ROW Rybnik 3:1
- KKS Czarni Sosnowiec vs AZS UJ Kraków 0:0 k.3:2
- GKS Katowice vs WKS Śląsk Wrocław 4:0
- Medyk II Konin vs BTS Rekord Bielsko-Biała 0:1
- Respekt Myślenice vs Sportis KKP Bydgoszcz 1:2
- TME UKS SMS Łódź vs Medyk POLOmarket Konin 3:0
- Stomilanki II Olsztyn vs GKS Górnik Łęczna 2:4
- Unifreeze Górzno vs UKS 3 Staszkówka Jelna 4:8
1/16 finału PUCHARU POLSKI (18/19.11.2020 )
- Hydrotruck Radom – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:2
- KS Skra Częstochowa – KKS Czarni Sosnowiec 0:5
- Respekt Myślenice – UKS SMS III Łódź 3:0
- KKPK Medyk II Konin – KSP Kielce 2:2 k. 4:3
- KKP Stomilanki II Olsztyn – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0
- UKS SMS II Łódź – TME UKS SMS Łódź 0:1
- KKS Czarni II Sosnowiec – GKS Katowice 0:5
- UKS 3 Staszkówka Jelna – KS Polonia Środa Wlkp. 3:0
- UKS OLIMP Loczki Wyszków – MKS Tarnovia Tarnów 0:4
- KS Bronowianka Kraków – KKPK Medyk POLOmarket Konin 0:6
- KKP Noteć Inowrocław – KS Unifreeze Górzno 1:7
- CWKS Resovia Rzeszów – WKS Śląsk Wrocław 2:5 pd
- KS Juna-Trans Stare Oborzyska – AZS UJ Kraków 0:5
- Sportis KKP Bydgoszcz – AP Lotos Gdańsk 3:2
- PKS Piastovia Piastów – TS ROW Rybnik 0:4
- KS Unia Opole – GKS Górnik Łęczna 0:10
II runda Pucharu Polski
- SWD Wodzisław Śląski vs GKS Górnik Łęczna 0:4
- AP LOTOS Gdańsk vs Rolnik Głogówek 5:1
- Bronowianka Kraków vs WKS Śląsk II Wrocław 2:1
- Sokół Kolbuszowa Dolna vs UKS 3 Staszkówka Jelna 2:3
- KS Raszyn vs Piastovia Piastów 2:3
- GKS Górnik II Łęczna vs UKS SMS II Łódź 0:2
- WAP Włocławek vs GKS Katowice 1:7
- Junatrans Stare Oborzyska vs Bielawianka Bielawa 3:1
- Praga Warszawa vs Sportis KKP Bydgoszcz 0:6
- Praga II Warszawa vs Tarnovia Tarnów 3:6
- Sparta Daleszyce vs Czarni Sosnowiec 0:3 vo
- Unia Opole vs Pogoń Dekpol Tczew 3:2
- Olimpia II Szczecin vs Respekt Myślenice 1:3
- Ząbkovia Ząbki vs WKS Śląsk Wrocław 2:3
- Kotwica Kołobrzeg vs AZS UJ Kraków 0:6
- Widok Lublin vs Resovia Rzeszów 0:2
- AZS UW Warszawa vs TME UKS SMS Łódź 0:11
- Hetmanki Włoszczowa vs Unifreeze Górzno 1:7
- Prądniczanka Kraków vs Skra Częstochowa 0:1 pd
- Stomilanki Olsztyn vs Rekord Bielsko-Biała 0:2
- KSP Kielce vs GSS Grodzisk Wielkopolski 2:0
- Resovia II Rzeszów vs Hydrotruck Radom 0:4
- Stilon Gorzów Wielkopolski vs Włókniarz Białystok 6:1
- Rysy Bukowina Tatrzańska vs Loczki Wyszków 0:3
- Pogoń II Tczew vs Czarni II Sosnowiec 0:5
- Wanda Kraków vs Medyk II Konin 2:3
- Ostrovia Ostrów Wielkopolski vs UKS SMS III Łódź 3:4
- Stomilanki II Olsztyn vs LUKS Ziemia Lubińska 9:0
- Forty Piątnica vs Polonia Środa Wielkopolska 0:8
- Medyk POLOmarket Konin vs MKS Olimpia Szczecin 3:1
- Pogoń Zduńska Wola vs TS ROW Rybnik 0:4
- Noteć Inowrocław vs Ślęza Wrocław 2:0