Za nami piąta (w podlaskiej czwarta) kolejka drugiej ligi. Z kompletem zwycięstw pozostały ROW Rybnik, Orzeł Wałcz i Kotwica Kórnik.
GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA
Kolejka 5 – 23/24 września |
Gwiazda Toruń | – | Kotwica Kórnik | 2:3 |
Lipno Stęszew | – | Lubuszanin Drezdenko | 4:2 |
Biało-Zielone Gdańsk | – | AP Kotwica Kołobrzeg | 0:3 |
Olimpia II Szczecin | – | Orzeł Wałcz | 0:1 |
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | – | GSS Grodzisk Wielkopolski | 2:0 |
KKP Chełmża | – | Polonia Środa Wielkopolska | 4.04.2018 |
klub | rozegrane mecze | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Kotwica Kórnik | 15 | 40 | 59:18 |
2 | Polonia Środa Wielkopolska | 15 | 34 | 47:13 |
3 | Olimpia II Szczecin | 15 | 32 | 34:11 |
4 | GSS Grodzisk Wielkopolski | 15 | 31 | 40:15 |
5 | UKS Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz | 15 | 27 | 52:23 |
6 | ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 15 | 26 | 38:17 |
7 | KKP Chełmża | 15 | 26 | 39:25 |
8 | AP Kotwica Kołobrzeg | 15 | 20 | 30:25 |
9 | Gwiazda Toruń | 15 | 15 | 40:37 |
10 | Lipno Stęszew | 15 | 6 | 12:59 |
11 | Lubuszanin Drezdenko | 15 | 3 | 14:97 |
12 | Biało-Zielone Gdańsk | 15 | 0 | 9:74 |
GRUPA LUBELSKA
Kolejka 5 – 23/24 września |
Widok Lublin | – | Bronowianka Kraków | 8:0 |
LKS Wierzchowiska | – | Sparta Daleszyce | 2:6 |
Respekt Myślenice | – | WKS Majdan Sieniawski | 4:0 |
Moravia Morawica | – | DAP Dębica | 13:0 |
Naprzód Sobolów | – | Trójka Staszówka/Jelna | 4.10 |
Starówka Nowy Sącz | – | Łysica Bodzentyn | 4:2 |
klub | rozegrane spotakania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Respekt Myślenice | 15 | 45 | 70:8 |
2 | Sparta Daleszyce | 15 | 35 | 71:20 |
3 | Naprzód Sobolów | 16 | 32 | 44:20 |
4 | Widok Lublin | 15 | 30 | 50:15 |
5 | LKS Wierzchowiska | 16 | 28 | 42:21 |
6 | Starówka Nowy Sącz | 16 | 27 | 31:28 |
7 | Trójka Staszkówka/Jelna | 14 | 22 | 36:28 |
8 | WKS Majdan Sieniawski | 16 | 14 | 14:34 |
9 | Łysica Bodzentyn | 16 | 14 | 21:39 |
10 | Bronowianka Kraków | 16 | 6 | 15:88 |
11 | DAP Dębica | 15 | 3 | 7:94 |
12 | Moravia Morawica | 16 | 11 | 34:40 |
GRUPA PODLASKA
Kolejka 4 – 23/24 września |
Stomil Olsztyn | – | GOSiRki Piaseczno | 2:0 |
Jantar Ostrołęka | – | KS Teresin | 3:0 / przerwany w 15. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości |
Wilga Garwolin | – | Pogoń Zduńska Wola | 1:2 |
KU-AZS UW Warszawa | – | Piastovia Piastów | 0:3 |
UMKS Zgierz | – | Akademia 2012 Suwałki | 7:1 |
Ząbkovia Ząbki | – | Loczki Wyszków | 5:2 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD | 14 | 37 | 57:13 |
2 | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | 12 | 33 | 52:8 |
3 | KKS ZABRZE | 15 | 32 | 30:21 |
4 | AZS II WROCŁAW | 14 | 26 | 42:33 |
5 | TS MITECH II ŻYWIEC | 15 | 23 | 33:33 |
6 | KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | 15 | 23 | 43:31 |
7 | MIEDŹ LEGNICA | 14 | 21 | 36:9 |
8 | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 14 | 17 | 42:31 |
9 | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | 15 | 10 | 16:56 |
10 | KS UNIA OPOLE | 14 | 3 | 11:58 |
11 | AZS PWSZ II WAŁBRZYCH (wycofany) | 14 | 3 | 13:62 |
GRUPA ŚLĄSKA
| |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2017-11-25/14:00 | MIEDŹ LEGNICA | – | KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | -:- | |||
2017-09-23/17:00 | KS UNIA OPOLE | – | BTS REKORD | 0:10 | |||
2017-09-23/17:00 | AZS II WROCŁAW | – | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 3:3 | |||
2017-09-23/17:00 | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | – | KKS ZABRZE | 5:0 | |||
2017-09-23/17:00 | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | – | TS MITECH II ŻYWIEC | 1:7 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD | 14 | 37 | 57:13 |
2 | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | 12 | 33 | 52:8 |
3 | KKS ZABRZE | 15 | 32 | 30:21 |
4 | AZS II WROCŁAW | 14 | 26 | 42:33 |
5 | TS MITECH II ŻYWIEC | 15 | 23 | 33:33 |
6 | KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | 15 | 23 | 43:31 |
7 | MIEDŹ LEGNICA | 14 | 21 | 36:9 |
8 | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 14 | 17 | 42:31 |
9 | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | 15 | 10 | 16:56 |
10 | KS UNIA OPOLE | 14 | 3 | 11:58 |
11 | AZS PWSZ II WAŁBRZYCH (wycofany) | 14 | 3 | 13:62 |