• Polonia Środa Wielkopolska
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
  • KSS Kotwica Kórnik
  • KKP Chełmża
  • GSS Grodzisk Wielkopolski
  • AP Kotwica Kórnik
  • MKS Olimpia II Szczecin
  • UKS SP Orzeł 2010 Wałcz
  • Biało-Zielone Gdańsk
  • MAKS-Luboszanin Drezdenko
  • KS Lipno Stęszew
  • Gwiazda Kania Toruń

    Edytuj
     Kolejka 1 – 26-27 sierpnia

    Biało-Zielone Gdańsk ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Lubuszanin Drezdenko Orzeł Wałcz
    Gwiazda Toruń GSS Grodzisk Wielkopolski
    Lipno Stęszew Polonia Środa Wielkopolska
    AP Kotwica Kołobrzeg KKP Chełmża
    Olimpia II Szczecin Kotwica Kórnik

    Edytuj Kolejka 2 – 2-3 września

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Kotwica Kórnik
    KKP Chełmża Olimpia II Szczecin
    Polonia Środa Wielkopolska AP Kotwica Kołobrzeg
    GSS Grodzisk Wielkopolski Lipno Stęszew
    Orzeł Wałcz Gwiazda Toruń
    Biało-Zielone Gdańsk Lubuszanin Drezdenko

    Edytuj Kolejka 3 – 9-10 września

    Lubuszanin Drezdenko ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Gwiazda Toruń Biało-Zielone Gdańsk
    Lipno Stęszew Orzeł Wałcz
    AP Kotwica Kołobrzeg GSS Grodzisk Wielkopolski
    Olimpia II Szczecin Polonia Środa Wielkopolska
    Kotwica Kórnik KKP Chełmża

    Edytuj Kolejka 4 – 16-17 września

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski KKP Chełmża
    Polonia Środa Wielkopolska Kotwica Kórnik
    GSS Grodzisk Wielkopolski Olimpia II Szczecin
    Orzeł Wałcz AP Kotwica Kołobrzeg
    Biało-Zielone Gdańsk Lipno Stęszew
    Lubuszanin Drezdenko Gwiazda Toruń

    Edytuj Kolejka 5 – 23-24 września

    Gwiazda Toruń ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Lipno Stęszew Lubuszanin Drezdenko
    AP Kotwica Kołobrzeg Biało-Zielone Gdańsk
    Olimpia II Szczecin Orzeł Wałcz
    Kotwica Kórnik GSS Grodzisk Wielkopolski
    KKP Chełmża Polonia Środa Wielkopolska

    Edytuj Kolejka 6 – 30 września-1 października

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Polonia Środa Wielkopolska
    GSS Grodzisk Wielkopolski KKP Chełmża
    Orzeł Wałcz Kotwica Kórnik
    Biało-Zielone Gdańsk Olimpia II Szczecin
    Lubuszanin Drezdenko AP Kotwica Kołobrzeg
    Gwiazda Toruń Lipno Stęszew

    Edytuj Kolejka 7 – 7-8 października

    Lipno Stęszew ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    AP Kotwica Kołobrzeg Gwiazda Toruń
    Olimpia II Szczecin Lubuszanin Drezdenko
    Kotwica Kórnik Biało-Zielone Gdańsk
    KKP Chełmża Orzeł Wałcz
    Polonia Środa Wielkopolska GSS Grodzisk Wielkopolski

    Edytuj Kolejka 8 – 14-15 października

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski GSS Grodzisk Wielkopolski
    Orzeł Wałcz Polonia Środa Wielkopolska
    Biało-Zielone Gdańsk KKP Chełmża
    Lubuszanin Drezdenko Kotwica Kórnik
    Gwiazda Toruń Olimpia II Szczecin
    Lipno Stęszew AP Kotwica Kołobrzeg

    Edytuj Kolejka 9 – 21-22 października

    AP Kotwica Kołobrzeg ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Olimpia II Szczecin Lipno Stęszew
    Kotwica Kórnik Gwiazda Toruń
    KKP Chełmża Lubuszanin Drezdenko
    Polonia Środa Wielkopolska Biało-Zielone Gdańsk
    GSS Grodzisk Wielkopolski Orzeł Wałcz

    Kolejka 10 – 28-29 października

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Orzeł Wałcz
    Biało-Zielone Gdańsk GSS Grodzisk Wielkopolski
    Lubuszanin Drezdenko Polonia Środa Wielkopolska
    Gwiazda Toruń KKP Chełmża
    Lipno Stęszew Kotwica Kórnik
    AP Kotwica Kołobrzeg Olimpia II Szczecin

    Edytuj Kolejka 11 – 4-5 listopada

    Olimpia II Szczecin ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Kotwica Kórnik AP Kotwica Kołobrzeg
    KKP Chełmża Lipno Stęszew
    Polonia Środa Wielkopolska Gwiazda Toruń
    GSS Grodzisk Wielkopolski Lubuszanin Drezdenko
    Orzeł Wałcz Biało-Zielone Gdańsk

    Edytuj Kolejka 12

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Biało-Zielone Gdańsk
    Orzeł Wałcz Lubuszanin Drezdenko
    GSS Grodzisk Wielkopolski Gwiazda Toruń
    Polonia Środa Wielkopolska Lipno Stęszew
    KKP Chełmża AP Kotwica Kołobrzeg
    Kotwica Kórnik Olimpia II Szczecin

    Edytuj Kolejka 13

    Kotwica Kórnik ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Olimpia II Szczecin KKP Chełmża
    AP Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wielkopolska
    Lipno Stęszew GSS Grodzisk Wielkopolski
    Gwiazda Toruń Orzeł Wałcz
    Lubuszanin Drezdenko Biało-Zielone Gdańsk

    Edytuj Kolejka 14

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Lubuszanin Drezdenko
    Biało-Zielone Gdańsk Gwiazda Toruń
    Orzeł Wałcz Lipno Stęszew
    GSS Grodzisk Wielkopolski AP Kotwica Kołobrzeg
    Polonia Środa Wielkopolska Olimpia II Szczecin
    KKP Chełmża Kotwica Kórnik

    Edytuj Kolejka 15

    KKP Chełmża ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Kotwica Kórnik Polonia Środa Wielkopolska
    Olimpia II Szczecin GSS Grodzisk Wielkopolski
    AP Kotwica Kołobrzeg Orzeł Wałcz
    Lipno Stęszew Biało-Zielone Gdańsk
    Gwiazda Toruń Lubuszanin Drezdenko

    Edytuj Kolejka 16

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Gwiazda Toruń
    Lubuszanin Drezdenko Lipno Stęszew
    Biało-Zielone Gdańsk AP Kotwica Kołobrzeg
    Orzeł Wałcz Olimpia II Szczecin
    GSS Grodzisk Wielkopolski Kotwica Kórnik
    Polonia Środa Wielkopolska KKP Chełmża

    Edytuj Kolejka 17

    Polonia Środa Wielkopolska ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    KKP Chełmża GSS Grodzisk Wielkopolski
    Kotwica Kórnik Orzeł Wałcz
    Olimpia II Szczecin Biało-Zielone Gdańsk
    AP Kotwica Kołobrzeg Lubuszanin Drezdenko
    Lipno Stęszew Gwiazda Toruń

    Edytuj Kolejka 18

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Lipno Stęszew
    Gwiazda Toruń AP Kotwica Kołobrzeg
    Lubuszanin Drezdenko Olimpia II Szczecin
    Biało-Zielone Gdańsk Kotwica Kórnik
    Orzeł Wałcz KKP Chełmża
    GSS Grodzisk Wielkopolski Polonia Środa Wielkopolska

    Edytuj Kolejka 19

    GSS Grodzisk Wielkopolski ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    Polonia Środa Wielkopolska Orzeł Wałcz
    KKP Chełmża Biało-Zielone Gdańsk
    Kotwica Kórnik Lubuszanin Drezdenko
    Olimpia II Szczecin Gwiazda Toruń
    AP Kotwica Kołobrzeg Lipno Stęszew

    Edytuj Kolejka 20

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski AP Kotwica Kołobrzeg
    Lipno Stęszew Olimpia II Szczecin
    Gwiazda Toruń Kotwica Kórnik
    Lubuszanin Drezdenko KKP Chełmża
    Biało-Zielone Gdańsk Polonia Środa Wielkopolska
    Orzeł Wałcz GSS Grodzisk Wielkopolski

    Edytuj Kolejka 21

    Orzeł Wałcz ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
    GSS Grodzisk Wielkopolski Biało-Zielone Gdańsk
    Polonia Środa Wielkopolska Lubuszanin Drezdenko
    KKP Chełmża Gwiazda Toruń
    Kotwica Kórnik Lipno Stęszew
    Olimpia II Szczecin AP Kotwica Kołobrzeg

     Kolejka 22

    ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Olimpia II Szczecin
    AP Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kórnik
    Lipno Stęszew KKP Chełmża
    Gwiazda Toruń Polonia Środa Wielkopolska
    Lubuszanin Drezdenko GSS Grodzisk Wielkopolski
    Biało-Zielone Gdańsk Orzeł Wałcz