• Łysica Bodzentyn
  • UKS Widok SP 51 Lublin
  • Moravia Morawica
  • LKS Naprzód Sobolów
  • KS Starówka Nowy Sącz
  • DAP Dębica
  • LKS Respekt Myślenice
  • KS Bronowianka Kraków
  • UKS Sparta Daleszyce
  • LKS Wierzchowiska
  • GKS Majdan Sieniawski
  • UKS 3 Staszkówka Jelna

    Edytuj
     Kolejka 1 – 26-27 sierpnia

    WKS Majdan Sieniawski Bronowianka Kraków
    Sparta Daleszyce DAP Dębica
    Widok Lublin Trójka Staszówka/Jelna
    LKS Wierzchowiska Łysica Bodzentyn
    Respekt Myślenice Starówka Nowy Sącz
    Moravia Morawica Naprzód Sobolów

    Edytuj
     Kolejka 2 – 2-3 września

    Bronowianka Kraków Naprzód Sobolów
    Starówka Nowy Sącz Moravia Morawica
    Łysica Bodzentyn Respekt Myślenice
    Trójka Staszówka/Jelna LKS Wierzchowiska
    DAP Dębica Widok Lublin
    WKS Majdan Sieniawski Sparta Daleszyce

    Edytuj
     Kolejka 3 – 9-10 września

    Sparta Daleszyce Bronowianka Kraków
    Widok Lublin WKS Majdan Sieniawski
    LKS Wierzchowiska DAP Dębica
    Respekt Myślenice Trójka Staszówka/Jelna
    Moravia Morawica Łysica Bodzentyn
    Naprzód Sobolów Starówka Nowy Sącz

    Edytuj
     Kolejka 4 – 16-17 września

    Bronowianka Kraków Starówka Nowy Sącz
    Łysica Bodzentyn Naprzód Sobolów
    Trójka Staszówka/Jelna Moravia Morawica
    DAP Dębica Respekt Myślenice
    WKS Majdan Sieniawski LKS Wierzchowiska
    Sparta Daleszyce Widok Lublin

    Edytuj
     Kolejka 5 – 23-24 września

    Widok Lublin Bronowianka Kraków
    LKS Wierzchowiska Sparta Daleszyce
    Respekt Myślenice WKS Majdan Sieniawski
    Moravia Morawica DAP Dębica
    Naprzód Sobolów Trójka Staszówka/Jelna
    Starówka Nowy Sącz Łysica Bodzentyn

    Edytuj
     Kolejka 6 – 7-8 października

    Bronowianka Kraków Łysica Bodzentyn
    Trójka Staszówka/Jelna Starówka Nowy Sącz
    DAP Dębica Naprzód Sobolów
    WKS Majdan Sieniawski Moravia Morawica
    Sparta Daleszyce Respekt Myślenice
    Widok Lublin LKS Wierzchowiska

    Edytuj
     Kolejka 7 – 14-15 października

    LKS Wierzchowiska Bronowianka Kraków
    Respekt Myślenice Widok Lublin
    Moravia Morawica Sparta Daleszyce
    Naprzód Sobolów WKS Majdan Sieniawski
    Starówka Nowy Sącz DAP Dębica
    Łysica Bodzentyn Trójka Staszówka/Jelna

    Edytuj
     Kolejka 8 – 21-22 października

    Bronowianka Kraków Trójka Staszówka/Jelna
    DAP Dębica Łysica Bodzentyn
    WKS Majdan Sieniawski Starówka Nowy Sącz
    Sparta Daleszyce Naprzód Sobolów
    Widok Lublin Moravia Morawica
    LKS Wierzchowiska Respekt Myślenice

    Edytuj
     Kolejka 9 – 28-29 października

    Respekt Myślenice Bronowianka Kraków
    Moravia Morawica LKS Wierzchowiska
    Naprzód Sobolów Widok Lublin
    Starówka Nowy Sącz Sparta Daleszyce
    Łysica Bodzentyn WKS Majdan Sieniawski
    Trójka Staszówka/Jelna DAP Dębica

    Edytuj
     Kolejka 10 – 4-5 listopada

    Bronowianka Kraków DAP Dębica
    WKS Majdan Sieniawski Trójka Staszówka/Jelna
    Sparta Daleszyce Łysica Bodzentyn
    Widok Lublin Starówka Nowy Sącz
    LKS Wierzchowiska Naprzód Sobolów
    Respekt Myślenice Moravia Morawica

    Edytuj
     Kolejka 11 – 11-12 listopada

    Moravia Morawica Bronowianka Kraków
    Naprzód Sobolów Respekt Myślenice
    Starówka Nowy Sącz LKS Wierzchowiska
    Łysica Bodzentyn Widok Lublin
    Trójka Staszówka/Jelna Sparta Daleszyce
    DAP Dębica WKS Majdan Sieniawski

    Edytuj
     Kolejka 12

    Bronowianka Kraków WKS Majdan Sieniawski
    DAP Dębica Sparta Daleszyce
    Trójka Staszówka/Jelna Widok Lublin
    Łysica Bodzentyn LKS Wierzchowiska
    Starówka Nowy Sącz Respekt Myślenice
    Naprzód Sobolów Moravia Morawica

    Edytuj
     Kolejka 13

    Naprzód Sobolów Bronowianka Kraków
    Moravia Morawica Starówka Nowy Sącz
    Respekt Myślenice Łysica Bodzentyn
    LKS Wierzchowiska Trójka Staszówka/Jelna
    Widok Lublin DAP Dębica
    Sparta Daleszyce WKS Majdan Sieniawski

    Edytuj
     Kolejka 14

    Bronowianka Kraków Sparta Daleszyce
    WKS Majdan Sieniawski Widok Lublin
    DAP Dębica LKS Wierzchowiska
    Trójka Staszówka/Jelna Respekt Myślenice
    Łysica Bodzentyn Moravia Morawica
    Starówka Nowy Sącz Naprzód Sobolów
    Edytuj

     Kolejka 15

    Starówka Nowy Sącz Bronowianka Kraków
    Naprzód Sobolów Łysica Bodzentyn
    Moravia Morawica Trójka Staszówka/Jelna
    Respekt Myślenice DAP Dębica
    LKS Wierzchowiska WKS Majdan Sieniawski
    Widok Lublin Sparta Daleszyce

    Edytuj
     Kolejka 16

    Bronowianka Kraków Widok Lublin
    Sparta Daleszyce LKS Wierzchowiska
    WKS Majdan Sieniawski Respekt Myślenice
    DAP Dębica Moravia Morawica
    Trójka Staszówka/Jelna Naprzód Sobolów
    Łysica Bodzentyn Starówka Nowy Sącz

    Edytuj
     Kolejka 17

    Łysica Bodzentyn Bronowianka Kraków
    Starówka Nowy Sącz Trójka Staszówka/Jelna
    Naprzód Sobolów DAP Dębica
    Moravia Morawica WKS Majdan Sieniawski
    Respekt Myślenice Sparta Daleszyce
    LKS Wierzchowiska Widok Lublin
    Edytuj
     Kolejka 18

    Bronowianka Kraków LKS Wierzchowiska
    Widok Lublin Respekt Myślenice
    Sparta Daleszyce Moravia Morawica
    WKS Majdan Sieniawski Naprzód Sobolów
    DAP Dębica Starówka Nowy Sącz
    Trójka Staszówka/Jelna Łysica Bodzentyn

    Edytuj
     Kolejka 19

    Trójka Staszówka/Jelna Bronowianka Kraków
    Łysica Bodzentyn DAP Dębica
    Starówka Nowy Sącz WKS Majdan Sieniawski
    Naprzód Sobolów Sparta Daleszyce
    Moravia Morawica Widok Lublin
    Respekt Myślenice LKS Wierzchowiska

    Edytuj
     Kolejka 20

    Bronowianka Kraków Respekt Myślenice
    LKS Wierzchowiska Moravia Morawica
    Widok Lublin Naprzód Sobolów
    Sparta Daleszyce Starówka Nowy Sącz
    WKS Majdan Sieniawski Łysica Bodzentyn
    DAP Dębica Trójka Staszówka/Jelna

    Edytuj
     Kolejka 21

    DAP Dębica Bronowianka Kraków
    Trójka Staszówka/Jelna WKS Majdan Sieniawski
    Łysica Bodzentyn Sparta Daleszyce
    Starówka Nowy Sącz Widok Lublin
    Naprzód Sobolów LKS Wierzchowiska
    Moravia Morawica Respekt Myślenice

     Kolejka 22

    Bronowianka Kraków Moravia Morawica
    Respekt Myślenice Naprzód Sobolów
    LKS Wierzchowiska Starówka Nowy Sącz
    Widok Lublin Łysica Bodzentyn
    Sparta Daleszyce Trójka Staszówka/Jelna
    WKS Majdan Sieniawski DAP Dębica