II liga grupa łódzka 

 klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Stomil Olsztyn SA.102631:4
2Dargfil Tomaszów Mazowiecki112639:15
3UMKS Zgierz112317:8
4UKS Ząbkovia Ząbki112133:13
5AZS Uniwersytetu Warszawskiego102016:8
6KS Teresin112022:7
7PKS Piastovia Piastów111321:26
8FK Jantar Ostrołęka111220:22
9UKS Loczki Wyszków111019:43
10Forty Piątnica11611:29
11Kolejarz Łódź1167:24
12DTS Elhurt-Elmed Helios Białystok 1139:46

 

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia

Forty Piątnica 2-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 27 sierpnia, 17:30
Stomil Olsztyn 6-1 Helios Białystok 28 sierpnia, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Loczki Wyszków 2-1 Jantar Ostrołęka 27 sierpnia, 11:00
Piastovia Piastów 0-6 Ząbkovia Ząbki 27 sierpnia, 17:00
KS Teresin 1-0 UMKS Zgierz 27 sierpnia, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 2-0 Kolejarz Łódź 27 sierpnia, 17:00
na stadionie Drukarza
 

Kolejka 2 – 3-4 września

KU-AZS UW Warszawa 0-2 UMKS Zgierz 3 września, 14:00
Ząbkovia Ząbki 0-0 KS Teresin 4 września, 15:30
Jantar Ostrołęka 4-2 Piastovia Piastów 3 września, 16:00
Helios Białystok 3-4 Loczki Wyszków 3 września, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-1 Stomil Olsztyn 9 października, 13:00
w pierwotnym terminie (3 września, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodniczek Stomilu do kadry wojewódzkiej
Kolejarz Łódź 1-3 Forty Piątnica 4 września, 13:00
 

Kolejka 3 – 10-11 września

Forty Piątnica 1-3 KU-AZS UW Warszawa 11 września, 12:00
Loczki Wyszków 3-5 MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 września, 11:00
Piastovia Piastów 4-0 Helios Białystok 11 września, 14:00
KS Teresin 2-0 Jantar Ostrołęka 10 września, 14:00
UMKS Zgierz 3-0 Ząbkovia Ząbki 11 września, 14:00
Kolejarz Łódź 0-2 Stomil Olsztyn 11 września, 13:00
na stadionie Energetyka
 

Kolejka 4 – 17-18 września

KU-AZS UW Warszawa 0-0 Ząbkovia Ząbki 17 września, 14:00
Jantar Ostrołęka 1-2 UMKS Zgierz 17 września, 16:00
Helios Białystok 0-4 KS Teresin 17 września, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-2 Piastovia Piastów 17 września, 15:00
Kolejarz Łódź 2-1 Loczki Wyszków 18 września, 13:00
Forty Piątnica 0-3 Stomil Olsztyn 18 września, 12:00
 

Kolejka 5 – 24-25 września

Stomil Olsztyn 1-1 KU-AZS UW Warszawa 19 marca, 12:10
w pierwotnym terminie (25 września, 11:00) odwołany z powodu powołania zawodniczek Stomilu do kadry wojewódzkiej / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany z powodu meczu drużyny gości w Ekstralidze Futsalu / w trzecim terminie na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Loczki Wyszków 5-1 Forty Piątnica 7 października, 16:30
Piastovia Piastów 1-0 Kolejarz Łódź 24 września, 16:00
KS Teresin 0-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 24 września, 11:00
UMKS Zgierz 3-2 Helios Białystok 25 września, 14:00
Ząbkovia Ząbki 4-2 Jantar Ostrołęka 25 września, 16:00
 

Kolejka 6 – 1-2 października

KU-AZS UW Warszawa 1-0 Jantar Ostrołęka 2 października, 14:00
na stadionie Drukarza
Helios Białystok 0-4 Ząbkovia Ząbki 1 października, 14:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 3-1 UMKS Zgierz 1 października, 15:00
Forty Piątnica 1-7 Piastovia Piastów 2 października, 12:00
Stomil Olsztyn 5-0 Loczki Wyszków 2 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KS Teresin 3-0 Kolejarz Łódź 1 października, 12:00
 

Kolejka 7 – 15-16 października

Loczki Wyszków 2-2 KU-AZS UW Warszawa 15 października, 10:00
KS Teresin 3-0 Forty Piątnica 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (16 października, 11:00) odwołany
UMKS Zgierz 1-0 Kolejarz Łódź 16 października, 11:00
Ząbkovia Ząbki 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 16 października, 15:30
Jantar Ostrołęka 7-0 Helios Białystok 16 października, 15:00
Stomil Olsztyn 5-0 Piastovia Piastów 27 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:30) w Piastowie odwołany z powodu powołania zawodniczek Stomilu do kadry wojewódzkiej
 

Kolejka 8 – 22-23 października

KU-AZS UW Warszawa 3-0 Helios Białystok 22 października, 15:30
na stadionie Drukarza
MUKS Tomaszów Mazowiecki 7-2 Jantar Ostrołęka 22 października, 12:00
Kolejarz Łódź 1-5 Ząbkovia Ząbki 23 października, 13:00
Forty Piątnica 0-0 UMKS Zgierz 23 października, 12:00
Stomil Olsztyn 3-0 KS Teresin 23 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Loczki Wyszków 2-4 Piastovia Piastów 23 października, 10:00
 

Kolejka 9 – 29-30 października

Piastovia Piastów 1-2 KU-AZS UW Warszawa 29 października, 13:30
KS Teresin 9-0 Loczki Wyszków 29 października, 11:00
UMKS Zgierz 1-1 Stomil Olsztyn 29 października, 14:00
Ząbkovia Ząbki 3-3 Forty Piątnica 29 października, 13:30
Helios Białystok 2-9 MUKS Tomaszów Mazowiecki 19 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Kolejarz Łódź 1-2 Jantar Ostrołęka 30 października, 13:00
 

Kolejka 10 – 5-6 listopada

KU-AZS UW Warszawa 1-2 MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 listopada, 14:00
na stadionie Drukarza
Kolejarz Łódź 2-0 Helios Białystok 6 listopada, 13:00
Forty Piątnica 0-1 Jantar Ostrołęka 5 listopada, 14:00
Stomil Olsztyn 4-1 Ząbkovia Ząbki 6 listopada, 11:00
Loczki Wyszków 0-2 UMKS Zgierz 6 listopada, 13:30
Piastovia Piastów 0-0 KS Teresin 5 listopada, 13:30

 

 

Kolejka 11 – 12-13 listopada
KS Teresin 0-2 KU-AZS UW Warszawa 12 listopada, 11:00
UMKS Zgierz 2-0 Piastovia Piastów 12 listopada, 13:00
Ząbkovia Ząbki 9-0 Loczki Wyszków 13 listopada, 14:30
Jantar Ostrołęka 0-1 Stomil Olsztyn 12 listopada, 16:30
Helios Białystok 1-0 Forty Piątnica 14 listopada, 19:30
MUKS Tomaszów Mazowiecki 4-0 Kolejarz Łódź 12 listopada, 13:00
 

Kolejka 12 – 1-2 kwietnia

Kolejarz Łódź KU-AZS UW Warszawa 2 kwietnia, 13:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki Forty Piątnica 1 kwietnia, 13:00
Helios Białystok Stomil Olsztyn 1 kwietnia, 13:00
Jantar Ostrołęka Loczki Wyszków 2 kwietnia, 12:00
Ząbkovia Ząbki Piastovia Piastów 2 kwietnia, 18:00
UMKS Zgierz KS Teresin 1 kwietnia, 14:00
 

Kolejka 13 – 8-9 kwietnia

UMKS Zgierz KU-AZS UW Warszawa
KS Teresin Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów Jantar Ostrołęka
Loczki Wyszków Helios Białystok
Stomil Olsztyn MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 kwietnia, 14:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Forty Piątnica Kolejarz Łódź
 

Kolejka 14 – 22-23 kwietnia

Stomil Olsztyn Kolejarz Łódź 23 kwietnia, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KU-AZS UW Warszawa Forty Piątnica
MUKS Tomaszów Mazowiecki Loczki Wyszków
Helios Białystok Piastovia Piastów
Jantar Ostrołęka KS Teresin
Ząbkovia Ząbki UMKS Zgierz
 

Kolejka 15 – 29-30 kwietnia

Ząbkovia Ząbki KU-AZS UW Warszawa
UMKS Zgierz Jantar Ostrołęka
KS Teresin Helios Białystok
Piastovia Piastów MUKS Tomaszów Mazowiecki
Loczki Wyszków Kolejarz Łódź
Stomil Olsztyn Forty Piątnica 30 kwietnia, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
 

Kolejka 16 – 6-7 maja

KU-AZS UW Warszawa Stomil Olsztyn
Forty Piątnica Loczki Wyszków
Kolejarz Łódź Piastovia Piastów
MUKS Tomaszów Mazowiecki KS Teresin
Helios Białystok UMKS Zgierz
Jantar Ostrołęka Ząbkovia Ząbki
 

Kolejka 17 – 13-14 maja

Kolejarz Łódź KS Teresin
Jantar Ostrołęka KU-AZS UW Warszawa
Ząbkovia Ząbki Helios Białystok
UMKS Zgierz MUKS Tomaszów Mazowiecki
Piastovia Piastów Forty Piątnica
Loczki Wyszków Stomil Olsztyn
 

Kolejka 18 – 20-21 maja

Piastovia Piastów Stomil Olsztyn
KU-AZS UW Warszawa Loczki Wyszków
Forty Piątnica KS Teresin
Kolejarz Łódź UMKS Zgierz
MUKS Tomaszów Mazowiecki Ząbkovia Ząbki
Helios Białystok Jantar Ostrołęka
 

Kolejka 19 – 27-28 maja

Helios Białystok KU-AZS UW Warszawa
Jantar Ostrołęka MUKS Tomaszów Mazowiecki
Ząbkovia Ząbki Kolejarz Łódź
UMKS Zgierz Forty Piątnica
KS Teresin Stomil Olsztyn
Piastovia Piastów Loczki Wyszków
 

Kolejka 20 – 3-4 czerwca

Jantar Ostrołęka Kolejarz Łódź
KU-AZS UW Warszawa Piastovia Piastów
Loczki Wyszków KS Teresin
Stomil Olsztyn UMKS Zgierz 4 czerwca, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Forty Piątnica Ząbkovia Ząbki
MUKS Tomaszów Mazowiecki Helios Białystok
 

Kolejka 21 – 10-11 czerwca

MUKS Tomaszów Mazowiecki KU-AZS UW Warszawa
Helios Białystok Kolejarz Łódź
Jantar Ostrołęka Forty Piątnica
Ząbkovia Ząbki Stomil Olsztyn
UMKS Zgierz Loczki Wyszków
KS Teresin Piastovia Piastów
 

Kolejka 22 – 17-18 czerwca

KU-AZS UW Warszawa KS Teresin
Piastovia Piastów UMKS Zgierz
Loczki Wyszków Ząbkovia Ząbki
Stomil Olsztyn Jantar Ostrołęka 17 czerwca, 16:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Forty Piątnica Helios Białystok
Kolejarz Łódź MUKS Tomaszów Mazowiecki