II liga grupa śląska 

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1GKS GIEKSA Katowice133987:5
2BTS Rekord Bielsko-Biała133159:14
3Miedz Legnica 132831:13
4Darbor Bolesławice132737:17
5TS Mitech II Żywiec132534:26
6KS SWD Wodzisław Śląski131839:40
7KKS Zabrze131419:30
8AZS PWSZ II Wałbrzych131420:39
9MKS Gwiazda Prószków131318:39
10KTS Polonia Bytom131224:34
11LZS Pakosławice1308:86
12LKS Rolnik II B.Głogówek13719:52
Kolejka 1.
1 MIEDŹ LEGNICA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-08-27 16:00 3:0
2 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KTS POLONIA I BYTOM 2016-08-28 17:00 4:3
3 TS MITECH II ŻYWIEC LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-08-27 11:00 0:6
4 DARBOR BOLESŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-08-27 14:00 3:2
5 KKS ZABRZE LZS PAKOSŁAWICE 2016-08-28 11:00 4:0
6 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-08-28 16:00 12:0
 

Kolejka 2.

7 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-03 16:00 4:0
8 LZS PAKOSŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-03 15:00 1:17
9 KKS ZABRZE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-03 16:00 0:6
10 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-03 16:00 0:3
11 KTS POLONIA I BYTOM TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-03 17:00 1:4
12 MIEDŹ LEGNICA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-03 16:00 3:0
 

Kolejka 3.

13 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-10 16:30 2:3
14 TS MITECH II ŻYWIEC MIEDŹ LEGNICA 2016-09-10 15:00 2:3
15 DARBOR BOLESŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-10 17:00 2:0
16 KKS ZABRZE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-09-11 11:00 5:5
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-10 11:00 3:2
18 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-10 13:30 2:1
 

Kolejka 4.

19 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LZS PAKOSŁAWICE 2016-09-18 16:00 13:1
20 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-09-18 16:00 4:2
21 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-09-17 16:00 1:8
22 KTS POLONIA I BYTOM KKS ZABRZE 2016-09-17 16:00 1:2
23 MIEDŹ LEGNICA DARBOR BOLESŁAWICE 2016-09-17 16:00 1:3
24 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW TS MITECH II ŻYWIEC 2016-09-17 16:00 0:6
 

Kolejka 5.

25 TS MITECH II ŻYWIEC KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-09-24 11:00 4:1
26 DARBOR BOLESŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-09-24 16:00 7:1
27 KKS ZABRZE MIEDŹ LEGNICA 2016-09-21 16:30 0:0
28 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KTS POLONIA I BYTOM 2016-09-24 16:00 3:0
29 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 14:00 6:1
30 LZS PAKOSŁAWICE BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-09-24 16:00 0:11
 

Kolejka 6.

31 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-02 15:00 1:6
32 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-01 15:00 4:3
33 KTS POLONIA I BYTOM AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-01 14:00 2:1
34 MIEDŹ LEGNICA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-01 14:00 0:4
35 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KKS ZABRZE 2016-10-01 15:00 1:1
36 TS MITECH II ŻYWIEC DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-01 15:00 3:1
 

Kolejka 7.

37 DARBOR BOLESŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-08 12:00 3:1
38 KKS ZABRZE TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-09 11:00 0:2
39 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-09 11:00 3:0
40 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MIEDŹ LEGNICA 2016-11-12 13:00 0:1
41 LZS PAKOSŁAWICE KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-08 16:00 1:4
42 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 13:00 7:1
 

Kolejka 8.

43 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 15:00 5:0
44 KTS POLONIA I BYTOM BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-15 15:00 1:3
45 MIEDŹ LEGNICA LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-15 15:00 5:0
46 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-15 15:00 1:4
47 TS MITECH II ŻYWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-15 11:00 0:6
48 DARBOR BOLESŁAWICE KKS ZABRZE 2016-10-15 15:00 5:0
 

Kolejka 9.

49 KKS ZABRZE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-10-22 11:00 0:4
50 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. DARBOR BOLESŁAWICE 2016-10-23 13:30 3:0
51 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH TS MITECH II ŻYWIEC 2016-10-22 15:00 0:0
52 LZS PAKOSŁAWICE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-10-22 15:00 0:4
53 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MIEDŹ LEGNICA 2016-10-23 14:30 2:0
54 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-22 16:30 1:3
 

Kolejka 10.

55 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KTS POLONIA I BYTOM 2016-10-30 11:00 1:5
56 MIEDŹ LEGNICA LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 11:00 5:0
57 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2016-10-30 14:00 0:5
58 TS MITECH II ŻYWIEC LZS PAKOSŁAWICE 2016-10-29 12:00 5:0
59 DARBOR BOLESŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2016-10-29 11:00 1:2
60 KKS ZABRZE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2016-10-30 11:00 0:4
 

Kolejka 11.

61 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2016-11-06 11:00 11:0
62 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KKS ZABRZE 2016-11-06 13:00 0:0
63 LZS PAKOSŁAWICE DARBOR BOLESŁAWICE 2016-11-05 13:00 0:5
64 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA TS MITECH II ŻYWIEC 2016-11-05 11:00 6:1
65 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2016-11-06 14:00 0:1
66 KTS POLONIA I BYTOM MIEDŹ LEGNICA 2016-11-05 13:00 0:5
 

Kolejka 12.

1 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MIEDŹ LEGNICA 2017-03-19 11:00 1:3
2 KTS POLONIA I BYTOM MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-03-19 15:00 2:3
3 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower TS MITECH II ŻYWIEC 2017-03-18 –:– -:-
4 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA DARBOR BOLESŁAWICE 2017-03-18 12:00 4:1
5 LZS PAKOSŁAWICE KKS ZABRZE 2017-03-18 15:30 1:6
6 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-03-18 14:00 1:7
 

Kolejka 13.

7 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-03-26 15:00 2:5
8 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LZS PAKOSŁAWICE 2017-03-25 11:00 6:0
9 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KKS ZABRZE 2017-03-25 15:30 1:1
10 DARBOR BOLESŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2017-03-25 –:– -:-
11 TS MITECH II ŻYWIEC KTS POLONIA I BYTOM 2017-03-26 12:00 4:2
12 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW MIEDŹ LEGNICA 2017-03-26 15:00 1:2
 

Kolejka 14.

13 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-01 17:00 -:-
14 MIEDŹ LEGNICA TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-02 12:00 -:-
15 KTS POLONIA I BYTOM DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-02 14:00 -:-
16 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower KKS ZABRZE 2017-04-01 –:– -:-
17 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-01 17:00 -:-
18 LZS PAKOSŁAWICE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-04-01 17:00 -:-
 

Kolejka 15.

19 LZS PAKOSŁAWICE KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-08 17:00 -:-
20 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-04-08 17:00 -:-
21 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2017-04-08 –:– -:-
22 KKS ZABRZE KTS POLONIA I BYTOM 2017-04-09 11:00 -:-
23 DARBOR BOLESŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-04-08 17:00 -:-
24 TS MITECH II ŻYWIEC MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-08 17:00 -:-
 

Kolejka 16.

25 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-23 11:00 -:-
26 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW DARBOR BOLESŁAWICE 2017-04-22 17:00 -:-
27 MIEDŹ LEGNICA KKS ZABRZE 2017-04-23 12:00 -:-
28 KTS POLONIA I BYTOM GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-04-22 17:00 -:-
29 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-04-22 –:– -:-
30 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA LZS PAKOSŁAWICE 2017-04-22 17:00 -:-
 

Kolejka 17.

31 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-04-29 17:00 -:-
32 LZS PAKOSŁAWICE LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2017-04-29 –:– -:-
33 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH KTS POLONIA I BYTOM 2017-04-29 17:00 -:-
34 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MIEDŹ LEGNICA 2017-04-29 11:00 -:-
35 KKS ZABRZE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-04-30 11:00 -:-
36 DARBOR BOLESŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-04-29 17:00 -:-
 

Kolejka 18.

37 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-07 11:00 -:-
38 TS MITECH II ŻYWIEC KKS ZABRZE 2017-05-06 17:00 -:-
39 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-06 17:00 -:-
40 MIEDŹ LEGNICA AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-07 15:00 -:-
41 KTS POLONIA I BYTOM LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-06 17:00 -:-
42 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-06 –:– -:-
 

Kolejka 19.

43 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-13 –:– -:-
44 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA KTS POLONIA I BYTOM 2017-05-13 17:00 -:-
45 LZS PAKOSŁAWICE MIEDŹ LEGNICA 2017-05-13 17:00 -:-
46 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-13 17:00 -:-
47 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-13 17:00 -:-
48 KKS ZABRZE DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-13 17:00 -:-
 

Kolejka 20.

49 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KKS ZABRZE 2017-05-21 11:00 -:-
50 DARBOR BOLESŁAWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-05-20 17:00 -:-
51 TS MITECH II ŻYWIEC AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-05-20 17:00 -:-
52 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LZS PAKOSŁAWICE 2017-05-20 17:00 -:-
53 MIEDŹ LEGNICA BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 15:00 -:-
54 KTS POLONIA I BYTOM LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2017-05-20 –:– -:-
 

Kolejka 21.

55 KTS POLONIA I BYTOM KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 2017-05-28 17:00 -:-
56 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower MIEDŹ LEGNICA 2017-05-28 –:– -:-
57 BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2017-05-28 17:00 -:-
58 LZS PAKOSŁAWICE TS MITECH II ŻYWIEC 2017-05-28 17:00 -:-
59 AZS PWSZ II WAŁBRZYCH DARBOR BOLESŁAWICE 2017-05-28 17:00 -:-
60 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KKS ZABRZE 2017-05-28 17:00 -:-
 

Kolejka 22.

61 KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2017-06-04 17:00 -:-
62 KKS ZABRZE AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 2017-06-04 17:00 -:-
63 DARBOR BOLESŁAWICE LZS PAKOSŁAWICE 2017-06-04 17:00 -:-
64 TS MITECH II ŻYWIEC BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA 2017-06-04 17:00 -:-
65 MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE – drużyna wycofana, walkower 2017-06-04 –:– -:-
66 MIEDŹ LEGNICA KTS POLONIA I BYTOM 2017-06-04 17:00 -:-