Druga liga w końcu nabiera tempa. Klarują się nam pierwsi liderzy, czy autsajderzy. Co się działo na drugoligowych boiskach w weekend ?

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

 Kolejka 2 – 2-3 września

Kotwica Kórnik ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski  2:0
KKP Chełmża Olimpia II Szczecin 0:0
Polonia Środa Wielkopolska Biało-Zielone Gdańsk 11:0
GSS Grodzisk Wielkopolski Lipno Stęszew 6:1
Orzeł Wałcz Gwiazda Toruń 4:0
AP Kotwica Kołobrzeg Lubuszanin Drezdenko 5:0


TERMINARZ i TABELA

 klubrozegrane
mecze
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1UKS Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz41232:3
2Kotwica Kórnik 41220:2
3GSS Grodzisk Wielkopolski 41217:1
4Polonia Środa Wielkopolska 41019:2
5AP Kotwica Kołobrzeg 479:3
6KKP Chełmża 3412:5
7Olimpia II Szczecin 442:2
8Gwiazda Toruń 447:9
9ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 312:6
10Lipno Stęszew 403:21
11Lubuszanin Drezdenko 400:33
12Biało-Zielone Gdańsk 400:36

 

GRUPA LUBELSKA 

Kolejka 2 – 2-3 września

Bronowianka Kraków Naprzód Sobolów  1:7
Starówka Nowy Sącz Moravia Morawica  2:1
Łysica Bodzentyn Respekt Myślenice  1:4
Trójka Staszówka/Jelna LKS Wierzchowiska  4:2
DAP Dębica Widok Lublin  1:3
WKS Majdan Sieniawski Sparta Daleszyce  1:1

TERMINARZ i TABELA

 klubrozegrane
spotakania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1Sparta Daleszyce41032:4
2Naprzód Sobolów41013:2
3LKS Wierzchowiska 4913:5
4Respekt Myślenice 399:1
5Widok Lublin 4913:6
6Trójka Staszkówka/Jelna 4611:10
7Starówka Nowy Sącz 443:8
8Moravia Morawica4411:8
8Bronowianka Kraków 424:27
10WKS Majdan Sieniawski 424:9
11DAP Dębica 301:16
12Łysica Bodzentyn 402:20

#2liga : Transmisja spotkania Bronowianka Kraków vs Naprzód Sobolów

Rozmowa z trenerem Piotrem Bukowcem (Naprzód Sobolów)

GRUPA PODLASKA

 Kolejka 1 – 2-3 września

UMKS Zgierz Stomil Olsztyn  nie odbył się
Ząbkovia Ząbki KU-AZS UW Warszawa  2:0
Loczki Wyszków Wilga Garwolin  2:2
Akademia 2012 Suwałki Jantar Ostrołęka  1:2
Piastovia Piastów GOSiRki Piaseczno  5:0
Pogoń Zduńska Wola KS Teresin  2:0

TERMINARZ i TABELA

 klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1AS Stomil Olsztyn3910:0
2PKS Piastovia Piastów379:0
3UKS Ząbkovia Ząbki369:2
4KS GOSiRKi Piaseczno3611:6
5UKS Olimp Loczki Wyszków
348:7
6GKS Wilga Garwolin346:8
7Jantar Ostrołęka242:1
8MGUKS Pogoń Zduńska Wola
233:2
9RESO Akademia 2012 Suwałki
334:6
10UMKS Zgierz336:12
11KU-AZS UW Warszawa300:7
12KS Teresin300:17

Remis nie skrzywdził nikogo

Piastovia rozpoczęła marsz po awans

 

GRUPA ŚLĄSKA 

 Kolejka 1 – 2-3 września

 

KKS ZABRZE MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 3:0
  AZS PWSZ II WAŁBRZYCH MIEDŹ LEGNICA 3:6
  KS UNIA OPOLE AZS II WROCŁAW 0:2
  KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 3:6
  BTS REKORD TS MITECH II ŻYWIEC 7:0

TERMINARZ i TABELA

 klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1KKS ZABRZE 41011:6
2TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 3912:4
3TS MITECH II ŻYWIEC 479:9
4AZS II WROCŁAW 365:4
5MIEDŹ LEGNICA 3612:7
6BTS REKORD 239:2
7KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 4312:11
8MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 444:8
9AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 436:14
10UKS BIELAWIANKA BIELAWA 314:7
11KS UNIA OPOLE 402:14

Rekord bije w derbach

 

Pokaż znajomym: