Druga liga w końcu nabiera tempa. Klarują się nam pierwsi liderzy, czy autsajderzy. Co się działo na drugoligowych boiskach w weekend ?
GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA
Kolejka 2 – 2-3 września |
Kotwica Kórnik | – | ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 2:0 |
KKP Chełmża | – | Olimpia II Szczecin | 0:0 |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Biało-Zielone Gdańsk | 11:0 |
GSS Grodzisk Wielkopolski | – | Lipno Stęszew | 6:1 |
Orzeł Wałcz | – | Gwiazda Toruń | 4:0 |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Lubuszanin Drezdenko | 5:0 |
klub | rozegrane mecze | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Kotwica Kórnik | 15 | 40 | 59:18 |
2 | Polonia Środa Wielkopolska | 15 | 34 | 47:13 |
3 | Olimpia II Szczecin | 15 | 32 | 34:11 |
4 | GSS Grodzisk Wielkopolski | 15 | 31 | 40:15 |
5 | UKS Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz | 15 | 27 | 52:23 |
6 | ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 15 | 26 | 38:17 |
7 | KKP Chełmża | 15 | 26 | 39:25 |
8 | AP Kotwica Kołobrzeg | 15 | 20 | 30:25 |
9 | Gwiazda Toruń | 15 | 15 | 40:37 |
10 | Lipno Stęszew | 15 | 6 | 12:59 |
11 | Lubuszanin Drezdenko | 15 | 3 | 14:97 |
12 | Biało-Zielone Gdańsk | 15 | 0 | 9:74 |
GRUPA LUBELSKA
Kolejka 2 – 2-3 września |
Bronowianka Kraków | – | Naprzód Sobolów | 1:7 |
Starówka Nowy Sącz | – | Moravia Morawica | 2:1 |
Łysica Bodzentyn | – | Respekt Myślenice | 1:4 |
Trójka Staszówka/Jelna | – | LKS Wierzchowiska | 4:2 |
DAP Dębica | – | Widok Lublin | 1:3 |
WKS Majdan Sieniawski | – | Sparta Daleszyce | 1:1 |
klub | rozegrane spotakania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Respekt Myślenice | 15 | 45 | 70:8 |
2 | Sparta Daleszyce | 15 | 35 | 71:20 |
3 | Naprzód Sobolów | 16 | 32 | 44:20 |
4 | Widok Lublin | 15 | 30 | 50:15 |
5 | LKS Wierzchowiska | 16 | 28 | 42:21 |
6 | Starówka Nowy Sącz | 16 | 27 | 31:28 |
7 | Trójka Staszkówka/Jelna | 14 | 22 | 36:28 |
8 | WKS Majdan Sieniawski | 16 | 14 | 14:34 |
9 | Łysica Bodzentyn | 16 | 14 | 21:39 |
10 | Bronowianka Kraków | 16 | 6 | 15:88 |
11 | DAP Dębica | 15 | 3 | 7:94 |
12 | Moravia Morawica | 16 | 11 | 34:40 |
#2liga : Transmisja spotkania Bronowianka Kraków vs Naprzód Sobolów
GRUPA PODLASKA
Kolejka 1 – 2-3 września |
UMKS Zgierz | – | Stomil Olsztyn | nie odbył się |
Ząbkovia Ząbki | – | KU-AZS UW Warszawa | 2:0 |
Loczki Wyszków | – | Wilga Garwolin | 2:2 |
Akademia 2012 Suwałki | – | Jantar Ostrołęka | 1:2 |
Piastovia Piastów | – | GOSiRki Piaseczno | 5:0 |
Pogoń Zduńska Wola | – | KS Teresin | 2:0 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | PKS Piastovia Piastów | 15 | 37 | 40:11 |
2 | UKS Olimp Loczki Wyszków | 15 | 33 | 44:16 |
3 | UKS Ząbkovia Ząbki | 15 | 31 | 49:23 |
4 | AS Stomil Olsztyn | 14 | 28 | 37:15 |
5 | KS GOSiRKi Piaseczno | 14 | 22 | 26:28 |
6 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 14 | 18 | 18:25 |
7 | RESO Akademia 2012 Suwałki | 15 | 18 | 29:46 |
8 | GKS Wilga Garwolin | 14 | 12 | 16:30 |
9 | Jantar Ostrołęka | 14 | 12 | 16:35 |
10 | KU-AZS UW Warszawa | 15 | 11 | 16:31 |
11 | UMKS Zgierz | 15 | 8 | 9:40 |
GRUPA ŚLĄSKA
| |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KKS ZABRZE | – | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | 3:0 | ||||
AZS PWSZ II WAŁBRZYCH | – | MIEDŹ LEGNICA | 3:6 | ||||
KS UNIA OPOLE | – | AZS II WROCŁAW | 0:2 | ||||
KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | – | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | 3:6 | ||||
BTS REKORD | – | TS MITECH II ŻYWIEC | 7:0 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD | 14 | 37 | 57:13 |
2 | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | 12 | 33 | 52:8 |
3 | KKS ZABRZE | 15 | 32 | 30:21 |
4 | AZS II WROCŁAW | 14 | 26 | 42:33 |
5 | TS MITECH II ŻYWIEC | 15 | 23 | 33:33 |
6 | KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | 15 | 23 | 43:31 |
7 | MIEDŹ LEGNICA | 14 | 21 | 36:9 |
8 | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 14 | 17 | 42:31 |
9 | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | 15 | 10 | 16:56 |
10 | KS UNIA OPOLE | 14 | 3 | 11:58 |
11 | AZS PWSZ II WAŁBRZYCH (wycofany) | 14 | 3 | 13:62 |