Druga liga wkracza w końcówkę jesiennych zmagań. Na pozycjach liderów plasują się: Kotwica Kórnik, Respekt Myślenice, Piastovia Piastów oraz TS ROW Rybnik.
GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA
10. kolejka (28/29.10)
Kotwica Kórnik | – | Orzeł Wałcz | 4:0 |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | GSS Grodzisk Wielkopolski | 0:2 |
Lubuszanin Drezdenko | – | Polonia Środa Wielkopolska | 2:4 |
Gwiazda Toruń | – | KKP Chełmża | 2:3 |
Lipno Stęszew | – | ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 0:2 |
Biało-Zielone Gdańsk | – | Olimpia II Szczecin | 3:0 |
GRUPA LUBELSKA
9. kolejka (28/29.10)
Respekt Myślenice | – | Bronowianka Kraków | nie odbył się ze względu warunków atmosferycznych |
Moravia Morawica | – | LKS Wierzchowiska | nie odbył się ze względu warunków atmosferycznych |
Naprzód Sobolów | – | Widok Lublin | 2:1 |
Starówka Nowy Sącz | – | Sparta Daleszyce | 4:3 |
Łysica Bodzentyn | – | WKS Majdan Sieniawski | 0:1 |
Trójka Staszówka/Jelna | – | DAP Dębica | 14:0 |
klub | rozegrane spotakania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | Respekt Myślenice | 15 | 45 | 70:8 |
2 | Sparta Daleszyce | 15 | 35 | 71:20 |
3 | Naprzód Sobolów | 16 | 32 | 44:20 |
4 | Widok Lublin | 15 | 30 | 50:15 |
5 | LKS Wierzchowiska | 16 | 28 | 42:21 |
6 | Starówka Nowy Sącz | 16 | 27 | 31:28 |
7 | Trójka Staszkówka/Jelna | 14 | 22 | 36:28 |
8 | WKS Majdan Sieniawski | 16 | 14 | 14:34 |
9 | Łysica Bodzentyn | 16 | 14 | 21:39 |
10 | Bronowianka Kraków | 16 | 6 | 15:88 |
11 | DAP Dębica | 15 | 3 | 7:94 |
12 | Moravia Morawica | 16 | 11 | 34:40 |
GRUPA PODLASKA
8. kolejka (28/29.10)
Stomil Olsztyn | – | Wilga Garwolin | 4:0 |
KU-AZS UW Warszawa | – | Jantar Ostrołęka | 2:1 |
UMKS Zgierz | – | GOSiRki Piaseczno | 2:6 |
Ząbkovia Ząbki | – | KS Teresin | goście zrezygnowali z gry |
Loczki Wyszków | – | Pogoń Zduńska Wola | mecz przerwany w 25. przy stanie 0:0 |
Akademia 2012 Suwałki | – | Piastovia Piastów | 1:4 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | PKS Piastovia Piastów | 15 | 37 | 40:11 |
2 | UKS Olimp Loczki Wyszków | 15 | 33 | 44:16 |
3 | UKS Ząbkovia Ząbki | 15 | 31 | 49:23 |
4 | AS Stomil Olsztyn | 14 | 28 | 37:15 |
5 | KS GOSiRKi Piaseczno | 14 | 22 | 26:28 |
6 | MGUKS Pogoń Zduńska Wola | 14 | 18 | 18:25 |
7 | RESO Akademia 2012 Suwałki | 15 | 18 | 29:46 |
8 | GKS Wilga Garwolin | 14 | 12 | 16:30 |
9 | Jantar Ostrołęka | 14 | 12 | 16:35 |
10 | KU-AZS UW Warszawa | 15 | 11 | 16:31 |
11 | UMKS Zgierz | 15 | 8 | 9:40 |
GRUPA ŚLĄSKA
9. KOLEJKA
MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | – | MIEDŹ LEGNICA | 1:4 | |
AZS PWSZ II WAŁBRZYCH | – | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 1:8 | |
KKS ZABRZE | – | AZS II WROCŁAW | 5:1 | |
KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | – | KS UNIA OPOLE | 7:1 | |
TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | – | BTS REKORD | 3:1 |
klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy | |
---|---|---|---|---|
1 | BTS REKORD | 14 | 37 | 57:13 |
2 | TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. | 12 | 33 | 52:8 |
3 | KKS ZABRZE | 15 | 32 | 30:21 |
4 | AZS II WROCŁAW | 14 | 26 | 42:33 |
5 | TS MITECH II ŻYWIEC | 15 | 23 | 33:33 |
6 | KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI | 15 | 23 | 43:31 |
7 | MIEDŹ LEGNICA | 14 | 21 | 36:9 |
8 | UKS BIELAWIANKA BIELAWA | 14 | 17 | 42:31 |
9 | MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW | 15 | 10 | 16:56 |
10 | KS UNIA OPOLE | 14 | 3 | 11:58 |
11 | AZS PWSZ II WAŁBRZYCH (wycofany) | 14 | 3 | 13:62 |