Druga liga wkracza w końcówkę jesiennych zmagań. Na pozycjach liderów plasują się: Kotwica Kórnik, Respekt Myślenice, Piastovia Piastów oraz TS ROW Rybnik.

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

10. kolejka (28/29.10)

Kotwica Kórnik Orzeł Wałcz  4:0
AP Kotwica Kołobrzeg GSS Grodzisk Wielkopolski  0:2
Lubuszanin Drezdenko Polonia Środa Wielkopolska  2:4
Gwiazda Toruń KKP Chełmża  2:3
Lipno Stęszew ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski  0:2
Biało-Zielone Gdańsk Olimpia II Szczecin  3:0

wyniki i terminarz

GRUPA LUBELSKA

9. kolejka (28/29.10)

Respekt Myślenice Bronowianka Kraków  nie odbył się ze względu warunków atmosferycznych
Moravia Morawica LKS Wierzchowiska  nie odbył się ze względu warunków atmosferycznych
Naprzód Sobolów Widok Lublin  2:1
Starówka Nowy Sącz Sparta Daleszyce  4:3
Łysica Bodzentyn WKS Majdan Sieniawski  0:1
Trójka Staszówka/Jelna DAP Dębica  14:0
 klubrozegrane
spotakania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1Respekt Myślenice 92727:4
2Sparta Daleszyce102250:16
3Naprzód Sobolów102227:8
4Widok Lublin 101932:11
5Starówka Nowy Sącz 101921:17
6Trójka Staszkówka/Jelna 101629:20
7LKS Wierzchowiska 91325:13
8Łysica Bodzentyn 10915:29
9Moravia Morawica9826:22
10WKS Majdan Sieniawski 1078:20
11Bronowianka Kraków 959:52
12DAP Dębica 1004:61

wyniki i terminarz

GRUPA PODLASKA

8. kolejka (28/29.10)

Stomil Olsztyn Wilga Garwolin  4:0
KU-AZS UW Warszawa Jantar Ostrołęka  2:1
UMKS Zgierz GOSiRki Piaseczno  2:6
Ząbkovia Ząbki KS Teresin  goście zrezygnowali z gry
Loczki Wyszków Pogoń Zduńska Wola  mecz przerwany w 25. przy stanie 0:0
Akademia 2012 Suwałki Piastovia Piastów  1:4
 klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1PKS Piastovia Piastów102525:6
2AS Stomil Olsztyn92125:8
3UKS Olimp Loczki Wyszków
81727:8
4KS GOSiRKi Piaseczno91617:17
5UKS Ząbkovia Ząbki91632:15
6GKS Wilga Garwolin91112:18
7MGUKS Pogoń Zduńska Wola
81012:17
8Jantar Ostrołęka9811:22
9UMKS Zgierz978:24
10RESO Akademia 2012 Suwałki
9615:35
11KU-AZS UW Warszawa946:20

wyniki i terminarz


GRUPA ŚLĄSKA

9. KOLEJKA 

MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW MIEDŹ LEGNICA 1:4
AZS PWSZ II WAŁBRZYCH UKS BIELAWIANKA BIELAWA 1:8
KKS ZABRZE AZS II WROCŁAW 5:1
KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI KS UNIA OPOLE 7:1
TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. BTS REKORD 3:1
 klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1TS ROW RYBNIK Sp. z o.o. 82439:5
2KKS ZABRZE 92021:14
3BTS REKORD 81936:10
4KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI 91431:19
5MIEDŹ LEGNICA 51221:10
6AZS II WROCŁAW 91112:25
7TS MITECH II ŻYWIEC 91118:20
8UKS BIELAWIANKA BIELAWA 8820:17
9MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 977:25
10KS UNIA OPOLE 937:37
11AZS PWSZ II WAŁBRZYCH 9312:42

wyniki i terminarz

Pokaż znajomym: