Category:

Magiczna niedziela w Kristianstad

Przed derbami Skanii było jasne, że faworyt w tej rywalizacji może być tylko jeden i rzeczywiście na nowym stadionie w Kristianstad obejrzeliśmy spotkanie, w którym wyrównanej gry było stosunkowo niewiele. Przewidzieć nie udało się jedynie tego, że to skazywana na

Posted On :

Dublet Ewy Pajor

 

Ewa Pajor po zdobyciu drugiego Mistrzostwa Niemiec w sobotni wieczór dołożyła Puchar Niemiec. Jej Wolfsburg pokonał po karnych Bayern Monachium. W regulaminowych czasie gry i dogrywce był remis, karne lepiej strzelały Wilczyce i sięgnęły po Puchar.

Reprezentantka Polski została

Posted On :
Category:

Mistrz zatopiony w porcie Malmö

Choć stadion Limhamn Bunkeflo znajduje się w dzielnicy portowej, mistrzynie z Linköping z pewnością nie zakładały, że w sobotnie popołudnie to ich statek pójdzie na dno. Jeśli jednak pierwszy i zarazem jedyny celny strzał w meczu oddaje się w 81.

Posted On :

Zagraniczne powołania na Szkocję

Selekcjoner reprezentacji Polski Miłosz Stępiński odkrył pierwsze karty przed kluczowym spotkaniem eliminacji Mistrzostw Świata ze Szkocją.

Do kadry po długiej nieobecności spowodowanej zerwaniem wiązadeł krzyżowych w kolanie wraca Patrycja Pożerska. Mocno zaskakuje powołanie Pauliny Dudek, która ze Szkotkami zagrać nie

Posted On :