Jagiellonki Ambasadorkami Krakowskiego Sportu
Ekstraliga Polska

Jagiellonki Ambasadorkami Krakowskiego Sportu

 Duma i radość w szeregach drużyny wyczynowej Uniwersytetu Jagiellońskiego, która właśnie została wyróżniona prestiżowym tytułem Ambasadora Krakowskiego Sportu. To nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu oraz kadry trenerskiej.

Otrzymane wsparcie finansowe stanowi kolejny krok naprzód w rozwoju klubu, co zostało docenione przez Komisję Konkursową Urzędu Miasta Krakowa. Warto zauważyć, że to także dowód na wzrost zainteresowania i wsparcia dla kobiecej piłki nożnej w Krakowie. Prezes zarządu Stowarzyszenia Sportowego Klub Sportowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Adrian Ochalik, podkreślił wagę tego wyróżnienia oraz nadzieję na kontynuację owocnej współpracy w przyszłości.

Niewątpliwie, pierwszy mecz, podczas którego logotyp Miasta Kraków będzie widnieć na strojach zawodniczek Uniwersytetu Jagiellońskiego, będzie wyjątkowym wydarzeniem dla całego klubu i kibiców. Spotkanie z drużyną Śląska Wrocław, które odbędzie się 27 kwietnia br. o godzinie 11:00, stanie się nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także wyrazem wdzięczności za wsparcie udzielone przez miasto.

Jagiellonki już teraz zapraszają wszystkich sympatyków kobiecego futbolu do kibicowania podczas tego emocjonującego starcia. Niech to będzie kolejny krok w budowaniu silnej społeczności sportowej, która wspiera rozwój piłki nożnej kobiet w Krakowie i całej Polsce.

JanekF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!