Pierwszy gol Patrycji Balcerzak w Bundeslidze!
Frauen Bundesliga Ligi Polki na Świecie

Ewa Pajor z Wolfsburga po odpoczynku w poprzednim meczu ligowym z Jeną teraz zagrała tylko pierwszą połówkę z beniaminkiem 1.FC Köln. Po przerwie zastąpiła ją Fridolina Rolfö. Mimo prowadzenia 3-0 do przerwyn nasza eksportowa snajperka na listę strzelczyń się nie wpisała.

90 minut naturalnie rozegrała Małgorzata Mesjasz z Turbine Potsdam. Uczestniczyła w szalonym meczu z Freiburgiem, przegranym 4-5.

SC Sand z naszym duetem Agnieszką Winczo i Patrycją Balcerzak pokonało Frankfurt 3-0, a ostatnią bramkę zdobyła ta druga. Dla Balcerzak to pierwsza bramka w tym sezonie.

W drugiej lidze do gry po urazie krtani wróciła w końcu Julia Matuschewski z 1.FC Saarbrücken. W wyjazdowym meczu z SG Andernach weszła na boisko w 66 minucie, ale jej zespół niestety przegrał 1-2.

Trzeciego gola w sezonie zdobyła (a drugiego z rzędu) Agata Tarczyńska z rezerw Wolfsburga. W wyjazdowym meczu z FC Ingolstadt weszła na boisko w 70 minucie, a siedem minut później strzeliła zwycięską bramkę na 3-2!