WE League pre-season. Kolejka 4 – podsumowanie

Kolejna porcja przed-sezonowych zmagań w WE League.

Mynavi oraz Sanfrecce wciąż bez porażki. Ekipa z Sendai okazała się za mocna dla zespołu z Chiby. Natomiast piłkarki Hiroshimy – rewelacja tych rozgrywek – postawiły się mistrzyniom Japonii. W tym samym czasie w Tokio Beleza boleśnie sprowadziły na ziemię Albirex podczas gdy Omiya skromnie pokonały Nojimę strzelając najładniejszą bramkę kolejki.

 

JEF United Chiba 1 – 2 Mynavi Sendai

(Minamino 7′ – Shiraki 22′, Yakata 32′)

 

Mitsubishi Urawa Reds 2 – 2 Sanfrecce Hiroshima Regina

(Sasaki 53′, Shikoshi 55′ – Ueno 14′, Tachibana 84′)

 

NTV Tokyo Verdy Beleza 4 – 0 Albirex Niigata

(Kitamura 37′ 57′, Kobayashi 42′, Shimizu 65′)

 

 

Nojima Stella Sagamihara 0 -1 Omiya Ardija Ventus

(Inoue 32′)


Tabela (nieoficjalna)

KlubMZRPG+G-PKT
INAC Kobe Leonessa3300609
Albirex Niigata43011169
Sanfrecce Hiroshima Regina3210527
NTV Tokyo Verdy Beleza3201816
Omiya Ardija Ventus4202256
Mitsubishi Urawa Reds4121865
Mynavi Sendai3120325
JEF United Ichihara Chiba4103253
AC Nagano Parceiro3102253
Chifure AS Elfen Saitama3012141
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara40041130

Kolejka 5 – zapowiedź

Nadchodząca sobota zapowiada nie lada emocje – obok piekielnie mocnej Belezy spotkają się trzy drużyny, które dotąd jeszcze nie przegrały.      

05.06. 6:00 Mynavi Sendai – NTV Tokyo Verdy Beleza

05.06 7:00 Sanfrecce Hiroshima Regina – INAC Kobe Leonessa

19.06 7:00 Chifure AS Elfen Saitama – AC Nagano Parceiro


WE League czyli Women Empowerment


 

Rob Mikalski

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: