Trenując Inaczej : Agnieszka Wódz – Sztuka Zwyciężania

Doskonale wiemy, że sukces to nie tylko ciężka praca i poświęcenie. Żeby wygrywać, trzeba też robić to z głową, a raczej jej używać jako narzędzia do wygrywania. Bardzo ważnym obszarem pracy z drużyną i zawodnikiem jest sfera mentalna.

O treningu

czytaj więcej Trenując Inaczej : Agnieszka Wódz – Sztuka Zwyciężania

Dlaczego w piłkę? Powinny siedzieć w kuchni!

 Twarde konserwatywne środowisko na północy polski często i gęsto wskazuje miejsce dziewcząt, nie jest łatwo przebić się z żadną inicjatywą.

 – Piłka nożna jest dla twardych chłopców, dziewczyny powinny siedzieć w kuchni! – To zdanie pokazuje jakie podejście mają nieświadomi

czytaj więcej Dlaczego w piłkę? Powinny siedzieć w kuchni!

#WaszymZdaniem : Piłkarka roku 2019

 Koniec roku to czas podsumowań, rankingów i plebiscytów. Czas na nasz plebiscyt na Piłkarkę roku 2019. Wybraliśmy naszym zdaniem dziesięć wyróżniających się najbardziej polskich zawodniczek w 2019 roku. Teraz czas na Twój głos! Wybierz najlepszą Piłkarkę roku 2019.

 

Głosujemy

czytaj więcej #WaszymZdaniem : Piłkarka roku 2019

Czarni pamiętają o legandach

W środę 18 grudnia delegacja Czarnych Sosnowiec, którą reprezentowali zawodniczka Anna Szymańska i kierownik drużyny Janusz Dyszkowski gościła w Czerwionce-Leszczynach, gdzie przedstawiciele klubu mieli okazję odwiedzić i bliżej poznać Panią Danutę Zgryźniak.

Pani Danusia to wręcz żywa legenda Czarnych. Reprezentowała

czytaj więcej Czarni pamiętają o legandach

„Zagotowane jak woda na herbatę”. Praskie potwory i II liga kobiet.

 Niedziela, godzina 12. Pada. Żeby nie być wulgarnym: leje jak z cebra. Wszyscy normalni ludzie siedzą w mieszkaniach. Oglądają seriale na Netfliksie. Siorbią rosołek. Ja jeden wyłażę na ten deszcz. Idę na mecz. Na mecz II ligi kobiet.

Deszcz napieprza

czytaj więcej „Zagotowane jak woda na herbatę”. Praskie potwory i II liga kobiet.

#Futsal : W połowie Finlandii

Po wczorajszym meczu w Lubawie z Finlandią (1:2) poprosiliśmy o komentarz pomeczowy zawodniczki naszej reprezentacji.

Alicja Zając :
– Mecz bardzo równy, miałyśmy dużo sytuacji. Można powiedzieć, że zabrakło nam szczęścia. Zespół Finlandii postawił wysoko poprzeczkę. My już wyciągamy

czytaj więcej #Futsal : W połowie Finlandii

Uhonorowane i wygrane (foto)

Piłkarki Akademii Piłkarskiej LG, pomimo awansu do pierwszej ligi na dwie kolejki przed końcem drugoligowych rozgrywek nie spuszczają z tonu. Pokonały wczoraj 3:0 wicelidera Polonią Środa Wielkopolska.

Przed meczem piłkarki i sztab w galowych strojach zostały uhonorowane pamiątkowym pucharem i …

czytaj więcej Uhonorowane i wygrane (foto)