Category:

Klasy dla piłkarek w Olsztynie

27 lutego o godzinie 17.30 w Liceum Ogólnokształcącym nr 3 jest spotkanie organizacyjne i informacyjne w sprawie klas sportowych o profilu piłki nożnej dziewcząt.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne na spotkanie z Dyrekcją Szkoły.

Pokaż znajomym:
Posted On :
Category:

Rusza Akademia Młodych Stomilanek

Projekt ma na celu stworzenie Akademii Piłkarskiej dla wszystkich młodych dziewczynek chcących trenować piłkę nożną. Kobiecy Klub Piłkarski Stomilanki Olsztyn jako największy klub kobiecy na Warmii i Mazurach, zaprasza wszystkie dziewczynki z Olsztyna, okolic i całego województwa na treningi do

Posted On :
Category:

Sparingi Bydgoszczy

Niektóre kluby jeszcze śpią – w Bydgoszczy porządek. Znamy już plan meczów sparingowych, które piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrają w czasie letniego okresu przygotowawczego.

Na pierwszym treningu po wakacyjnej przerwie piłkarki KKP spotkają się 16 lipca.

 

  • KKP Bydgoszcz – KKP
Posted On :

Piątek idzie do Wałbrzycha

Po trzech latach w barwach pierwszoligowych Stomilanek Olsztyn Natalia Piątek odchodzi z klubu.

Jej nowym zespołem będzie ekstraligowy AZS PWSZ Wałbrzych. Tam o pierwszą jedenastkę przyjdzie rywalizować z Jagodą Sapor, Weroniką Klimek, czy Emilią Krajewską.

Natalia można śmiało powiedzieć, zaliczyła

Posted On :

#1liga: Podsumowanie 8. kolejki

W weekend pierwszoligowe piłkarki rozegrały ósmą kolejkę zmagań. Na południu przegrała GieKSa, na północy liderująca Polonia Poznań swój mecz wygrała, ale rozegrano tylko … trzy spotkania.

 

GRUPA POŁUDNIOWA

  • MKS Tarnovia Tarnów – MUKS Praga Warszawa 4:6
  • Gol Częstochowa –
Posted On :
Category:

Białoszewska w Tarnovii

Tarnovia pozyskała nową zawodniczkę. Wczoraj umowę z klubem podpisała Katarzyna Białoszewska. Bramkostrzelna napastniczka przechodzi z Naprzodu Sobolów. W rozgrywkach drugiej ligi zapakowała piłkę do siatki blisko 100 razy.

Pokaż znajomym:
Posted On :