Natalia Wróbel opuszcza Danię… i wejdzie kolejny level wyżej!
Ligi Polki na Świecie Świat

Natalia Wróbel opuszcza Danię… i wejdzie kolejny level wyżej!

Natalia Wróbel zakończyła swoją przygodę z Brøndby IF, nie przedłużając kontraktu, który wygasa z końcem czerwca. Po dwóch latach spędzonych w duńskim klubie, polska pomocniczka jest gotowa na nowe wyzwania.

Szerokie zainteresowanie

Wróbel jest obiektem zainteresowania wielu klubów z Europy. Odrzuciła już oferty z francuskiego Dijon, włoskiego Sassuolo oraz kilku klubów szwedzkich. Jak dowiedzieliśmy się, jej nowy klub zostanie ogłoszony do 10 lipca, co będzie kolejnym krokiem w jej karierze, podnosząc ją na wyższy poziom.

Kariera w Brøndby IF

Wróbel dołączyła do Brøndby IF dwa lata temu, co było jej pierwszym zagranicznym doświadczeniem po opuszczeniu UJ Kraków. W duńskiej Ekstralidze rozegrała 46 meczów i zdobyła 11 bramek, dwukrotnie sięgając po wicemistrzostwo Danii. Jej czas spędzony w Brøndby był kluczowy dla rozwoju zarówno jako piłkarki, jak i osoby.

Pożegnanie z Brøndby

Na swoich mediach społecznościowych Wróbel pożegnała się z klubem i kibicami, pisząc:

„Moja duńska podróż dobiegła końca. Chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczna za te wspaniałe 2 lata. Urosłam nie tylko jako piłkarka, ale i człowiek. Brøndby był moim pierwszym klubem zagranicznym i szybko stał się czymś wyjątkowym w moim sercu, co zapamiętam na zawsze. 🇩🇰 Dziękuję @brondbywomen!”

Co Dalej?

Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie nowego klubu Natalii Wróbel. Jej umiejętności i doświadczenie z pewnością przyciągną uwagę wielu drużyn, a my będziemy śledzić jej dalsze kroki w karierze.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!