Gol i dwie asysty Natalii Wróbel. Glasgow City pewnie wygrywa derby w lidze [WIDEO]
Piłkarki Glasgow City udanie wróciły do rywalizacji w ScottishPower Women’s Premier League, pokonując Partick Thistle 3:0 w derbowym spotkaniu rozegranym
Piłkarki Glasgow City udanie wróciły do rywalizacji w ScottishPower Women’s Premier League, pokonując Partick Thistle 3:0 w derbowym spotkaniu rozegranym
RedakcjaE-mail
Po dwóch tygodniach przerwy Glasgow City powróciło do rywalizacji w ScottishPower Women’s Premier League i zrobiło to w imponującym stylu.
W środowy wieczór na Petershill Park w Glasgow miejscowe Glasgow City zremisowało 1:1 ze Sportingiem CP w pierwszym meczu 1/8
Powrót do ligowej rywalizacji po europejskich emocjach okazał się dla Glasgow City kolejnym pokazem siły. W spotkaniu Scottish Women’s Premier
Glasgow City nie pozostawiło złudzeń rywalkom i awansowało do drugiej rundy kwalifikacji Pucharu Europy UEFA. Szkocka drużyna w rewanżowym meczu
Szkocka SWPL ponownie wkracza na piłkarską scenę, obiecując emocje, które od lat przyciągają kibiców. Nowy sezon rozpocznie się w odświeżonej
Glasgow City odzyskało prowadzenie w szkockiej kobiecej Premier League po pewnym zwycięstwie 4:0 nad Motherwell. Mecz, rozegrany na Petershill Park,
Glasgow City rozpoczęło 2025 rok z przytupem, demolując na własnym stadionie Aberdeen 6:1 w ramach rozgrywek Scottish Women’s Premier League.
W jednym z najbardziej emocjonujących meczów końcówki roku w szkockiej Ekstralidze (SWPL), Natalia Wróbel dała popis swoich umiejętności, prowadząc Glasgow
Glasgow City pewnie awansowało do czwartej rundy Pucharu Szkocji po zwycięstwie 3:1 nad Partick Thistle w Petershill Park. Kluczową rolę