Podsumowanie 21. kolejki trzeciej ligi grupy I
III liga Polska

Wisła Płock zapewniła sobie awans do II ligi, Zamłynie górą w hicie… zapraszamy na podsumowanie przedostatniej serii gier trzeciej ligi w tym sezonie.

Włókniarz Konstantynów Łódzki- Wisła Płock 0-13

Wisła Płock zapewniła sobie awans wygrywając 13-0 z Włókniarzem. Hat-trickami popisały się Maja Zielińska oraz Oliwia Stasińska, dublet skompletowała Natalia Majchrzak, a po jednej bramce zdobywały: Natalia Borowska, Daria Kusa, Kinga Brzezińska oraz Justyna Skrocka. Dla tej ostatniej to pierwsze trafienie w niebiesko-biało-niebieskich barwach. Ostatni ligowy mecz zagrają na głównej płycie stadionu im. Kazimierza Górskiego, gdzie Nafciarki zagrają z Zamłyniem Radom.

Kolejarz Łódź- Zawisza Rzgów 4-1

Z kim się przełamać, jeśli nie z ostatnią drużyną w tabeli? Coś wiedzą o tym Kolejarki, które przeciwko Zawiszy zdobyły pierwsze punkty w tym roku. Dubletami popisały się Antonina Pawlak i Roksana Baranowska. Na kolejkę przed końcem rozgrywek wiadomo, że zespół z Łodzi zakończy rozgrywki na dziewiątej lokacie.

Zamłynie Radom- Polonia Warszawa 1-0

W meczu na szczycie trzy punkty zainkasowało Zamłynie Radom. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła Luiza Guz.

WAP Warszawa- Ekosport Białystok 1-1

Obie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie meczu. W 57 minucie bramkę dla WAP-u zdobyła Ewelina Niewiadomska, a w 73 minucie wyrównała Wiktoria Dulewicz.

Dargfil Tomaszów Mazowiecki- AKS ZŁY 0-1

AKS kontynuuje swoją dobrą passę, nie przegrywając przez siedem meczów z rzędu. Zespół z Warszawy od sześciu spotkań nie stracił gola. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobyła Julia Werczyńska. Dla 21- letniej piłkarki to dziesiąte trafienie w tym sezonie.

Forty Piątnica – Legia Warszawa 0-3

Bramki w tym spotkaniu zdobywały: Amanda Moura Pietrzak, Julia Biesiada oraz Aleksandra Kurzelowska. Legionistki zajmują trzecią lokatę w tabeli z dorobkiem 43 punktów.