Medyk zbił Rolnika

Medyk nie miał problemów z Rolnikiem Głogówek i gładko pokonał beniaminka aż 9:1

Już w 12. minucie wynik otworzyła Natalia Pakulaska. Do przerwy gospodynie gładko wygrywały już 4:0 po golach Chudzik, samobójczym Kujawskiej i kolejnej bramce Pakulskiej. Po pół godziny delikatnie Medyk spuścił z tonu, lecz bez konsekwencji.

To zemściło się zaraz po przerwie, bo honorowego gola dla Rolniczek zdobyła Emilia Pawłowska. Zdecydowanie to podrażniło gospodynie, bo w ciągu trzynastu minut trafiły kolejno Gedgaudaite, Maskiewicz i Kopińska. W końcówce padły jeszcze dwa gole do Medyka. Koniec końców beniaminek wyjechał do domu z solidnym bagażem dziewięciu bramek.

W trzeciej kolejce Medyk zmierzy się z beniaminkiem z Bydgoszczy, a Rolnik poszuka pierwszych punktów z łódzkim SMS-em.