#EFK : Z piekła do nieba! Wanda trzeci raz z rzędu w Final Four (Foto)
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Polska

Prawdziwy rollercoaster zafundowały swoim kibicom futsalistki Wandy. Koniec końców trzeci raz z rzędu zameldowały się w turnieju finałowym Ekstraligi.
Już od początku spotkania gospodynie prowadziły grę i szybko uzyskały prowadzenie. Już w 3. minucie Karolina Kołomyjec dała AWF-owi prowadzenie. Wanda się starała, lecz długo nie wychodziło. W 17. minucie Dominika Dymitrowicz trafiła na 2:0 i zrobiło się naprawdę ciekawie, bo awans uciekał Wandzie. No i jeszcze nie tym razem. Trzy minuty później Agnieszka Karcz trafiła kontaktową bramkę. Słomniczanka wstała z kolan i niczym wytrawny bokser zadała dwa nokautujące gospodynie ciosy. W 27. minucie wyrównała Natalia Malota, a pod koniec spotkania wynik ustaliła Julia Szostak.