Zielona cześć Trójmiasta umacnia się na pozycji lidera

• 50′ 2:0 Paulina Łapińska
  • 53′ 3:0 Anna Domżalska
  • 73′ 4:0 Anna Domżalska
  • 81 ‘ 5:0 Julia Włodarczyk
  • 88′ 5:1 Małgorzata Knuła(k)

APLG: ​Szulc, Czarnul, Mączka (83’Zieleniecka), Wudarczyk, Sulewska, Baj (73’Agnieszka Kuczyńska), Świt, Sowińska, Agata Kuczyńska (30′ Anna Domżalska) Łapińska (75′ Jargieło), Włodarczyk

foto. APLG

Anna Domżalska (napastnik APLG): Na początku mecz był nerwowy, zarówno my jak i przeciwniczki stwarzałyśmy sobie sytuacje do strzelenia bramki. Jednak to nam udało się strzelić pierwszą bramkę w 18 minucie. Duże brawa należą się również naszej bramkarce Heli. W drugiej połowie worek z bramkami się otworzył. Miałyśmy kilka nerwowych sytuacji w końcówce spotkania, po których przeciwniczki strzeliły bramkę z karnego. W ostatecznym rozrachunku udało nam się zachować wynik 5:1 z którego jesteśmy bardzo zadowolone.