Tymbark przedłuża. Kolejne lata z turniejem ‚Z podwórka na stadion’

  Grupa Maspex nie zawodzi w tym ciężkim czasie. Należąca do grupy firma Tymbark przedłużyła o kolejne cztery lata umowę partnerską z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na jej mocy firma pozostanie sponsorem tytularnym turnieju ‚Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’ do roku 2024.

To największe zawody piłkarskie dzieci w Europie. Rozgrywane nieprzerwanie od 2007 roku są areną zmagań zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Zmagania te wychowały dla polskiej piłki ponad pięćdziesięciu reprezentantów i reprezentantek Polski na czele z Arkadiuszem Milikiem i Pauliną Dudek.

Obecnie trwa XX edycja rozgrywek, która z powodu wprowadzonego w Polsce stanu epidemii została zawieszona tuż przed rozegraniem etapów wojewódzkiego i ogólnopolskiego. O wszystkich decyzjach dotyczących wznowienia rozgrywek ich organizator, Polski Związek Piłki Nożnej, będzie informował na bieżąco za pośrednictwem strony www.zpodworkanastadion.pl oraz kanałów social media PZPN „Piłka dla wszystkich”.

***

XX edycja Turnieju objęta jest Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a także wsparciem Komitetu Honorowego, na który składają się patronaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu oraz Ministerstwa Zdrowia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.