Tymbark przedłuża. Kolejne lata z turniejem ‘Z podwórka na stadion’
I liga II liga Polska

Tymbark przedłuża. Kolejne lata z turniejem ‘Z podwórka na stadion’

  Grupa Maspex nie zawodzi w tym ciężkim czasie. Należąca do grupy firma Tymbark przedłużyła o kolejne cztery lata umowę partnerską z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na jej mocy firma pozostanie sponsorem tytularnym turnieju ‘Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’ do roku 2024.

To największe zawody piłkarskie dzieci w Europie. Rozgrywane nieprzerwanie od 2007 roku są areną zmagań zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Zmagania te wychowały dla polskiej piłki ponad pięćdziesięciu reprezentantów i reprezentantek Polski na czele z Arkadiuszem Milikiem i Pauliną Dudek.

Obecnie trwa XX edycja rozgrywek, która z powodu wprowadzonego w Polsce stanu epidemii została zawieszona tuż przed rozegraniem etapów wojewódzkiego i ogólnopolskiego. O wszystkich decyzjach dotyczących wznowienia rozgrywek ich organizator, Polski Związek Piłki Nożnej, będzie informował na bieżąco za pośrednictwem strony www.zpodworkanastadion.pl oraz kanałów social media PZPN „Piłka dla wszystkich”.

***

XX edycja Turnieju objęta jest Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a także wsparciem Komitetu Honorowego, na który składają się patronaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu oraz Ministerstwa Zdrowia.

Dawid Gordecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!