Przełamanie Mitechu (foto)

W piątej kolejce doszło do przełomu. Pierwsze punkty w sezonie zainkasował Mitech Żywiec, który pokonał Rolnika w Głogówku 1:3.

Rywalizacja pomiędzy dwoma zespołami od początku była bardzo zacięta. Wynik został otwarty w 33. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Smidovej piłkę w siatce Rolnika umieściła Ewelina Prokop. Jeszcze przed przerwą Mitech podwyższył za sprawą gola Alicji Bijak.

Po zmianie stron obudził się Rolnik. Poskutkowało to golem z rzutu karnego Aleksandry Misiak. W barwach gości wkradło się trochę nerwowości, lecz na krótko. W 59. minucie Mitech podwyższył wynik, za sprawą gola Petry Zdechovanovej. Mogło być wyżej, bo w 75. minucie karnego zmarnowała Partycja Rżany.


5. kolejka Ekstraligi
08.09.2019, Głogówek
Rolnik Głogówek vs Mitech Żywiec 1:3 (0:2)
Aleksandra Misiak 52’k – Ewelina Prokop 33′, Alicja Bijak 42′, Petra Zdechovanová 59′

MVP TKF : Alicja Bijak

ROLNIK : Wełna – Wojtas, Kiersztajn, Kościelniak, Duda, Pawłowska, Kujawska (35′ Wieczorek), Misiak (72′ Buchta), Sobkowicz (46′ Gogolin), Ejzel, Dubiel

MITECH : Siejka – Matyja, Rżany, Prokop, Zdechovanova, Smidova (60′ Wnuk), Chrzanowska (72′ Zeman), Warunek (60′ Łasicka), Wiśniewska (73′ Drąg), Stopka, Bijak (80′  Smaza)

 
 
 
fot.Rolnik Głogówek
Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.