#1liga : Terminarz rundy jesiennej grupy północnej

Kolejka 1 – 17/18 sierpnia
Medyk II Konin KS Raszyn
Stomilanki Olsztyn Piastovia Piastów
Praga Warszawa Polonia Środa Wielkopolska
Ząbkovia Ząbki Unifreeze Górzno
UKS SMS II Łódź Polonia Poznań
AP Kotwica Kołobrzeg Akademia Piłkarska LG
Kolejka 2 – 24/25 sierpnia
KS Raszyn Akademia Piłkarska LG
Polonia Poznań AP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze Górzno UKS SMS II Łódź
Polonia Środa Wielkopolska Ząbkovia Ząbki
Piastovia Piastów Praga Warszawa
Medyk II Konin Stomilanki Olsztyn
 

Kolejka 3 – 7/8 września

Stomilanki Olsztyn KS Raszyn
Praga Warszawa Medyk II Konin
Ząbkovia Ząbki Piastovia Piastów
UKS SMS II Łódź Polonia Środa Wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg Unifreeze Górzno
Akademia Piłkarska LG Polonia Poznań
 

Kolejka 4 – 14/15 września

KS Raszyn Polonia Poznań
Unifreeze Górzno Akademia Piłkarska LG
Polonia Środa Wielkopolska AP Kotwica Kołobrzeg
Piastovia Piastów UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin Ząbkovia Ząbki
Stomilanki Olsztyn Praga Warszawa
 

Kolejka 5 – 21/22 września

Praga Warszawa KS Raszyn
Ząbkovia Ząbki Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź Medyk II Konin
AP Kotwica Kołobrzeg Piastovia Piastów
Akademia Piłkarska LG Polonia Środa Wielkopolska
Polonia Poznań Unifreeze Górzno
 

Kolejka 6 – 25 września

KS Raszyn Unifreeze Górzno
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Poznań
Piastovia Piastów Akademia Piłkarska LG
Medyk II Konin AP Kotwica Kołobrzeg
Stomilanki Olsztyn UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa Ząbkovia Ząbki
 

Kolejka 7 – 12/13 października

Ząbkovia Ząbki KS Raszyn
UKS SMS II Łódź Praga Warszawa
AP Kotwica Kołobrzeg Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Medyk II Konin
Polonia Poznań Piastovia Piastów
Unifreeze Górzno Polonia Środa Wielkopolska
 

Kolejka 8 – 19/20 października

KS Raszyn Polonia Środa Wielkopolska
Piastovia Piastów Unifreeze Górzno
Medyk II Konin Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn Akademia Piłkarska LG
Praga Warszawa AP Kotwica Kołobrzeg
Ząbkovia Ząbki UKS SMS II Łódź
 

Kolejka 9 – 23 października

UKS SMS II Łódź KS Raszyn
AP Kotwica Kołobrzeg Ząbkovia Ząbki
Akademia Piłkarska LG Praga Warszawa
Polonia Poznań Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno Medyk II Konin
Polonia Środa Wielkopolska Piastovia Piastów
 

Kolejka 10 – 26/27 października

KS Raszyn Piastovia Piastów
Medyk II Konin Polonia Środa Wielkopolska
Stomilanki Olsztyn Unifreeze Górzno
Praga Warszawa Polonia Poznań
Ząbkovia Ząbki Akademia Piłkarska LG
UKS SMS II Łódź AP Kotwica Kołobrzeg
 

Kolejka 11 – 16/17 listopada

AP Kotwica Kołobrzeg KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG UKS SMS II Łódź
Polonia Poznań Ząbkovia Ząbki
Unifreeze Górzno Praga Warszawa
Polonia Środa Wielkopolska KKP Stomil Olsztyn
Piastovia Piastów Medyk II Konin
Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error
%d bloggers like this: