#1liga : Terminarz rundy jesiennej grupy północnej

Kolejka 1 – 17/18 sierpnia
Medyk II KoninKS Raszyn
Stomilanki OlsztynPiastovia Piastów
Praga WarszawaPolonia Środa Wielkopolska
Ząbkovia ZąbkiUnifreeze Górzno
UKS SMS II ŁódźPolonia Poznań
AP Kotwica KołobrzegAkademia Piłkarska LG
Kolejka 2 – 24/25 sierpnia
KS RaszynAkademia Piłkarska LG
Polonia PoznańAP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze GórznoUKS SMS II Łódź
Polonia Środa WielkopolskaZąbkovia Ząbki
Piastovia PiastówPraga Warszawa
Medyk II KoninStomilanki Olsztyn
 

Kolejka 3 – 7/8 września

Stomilanki OlsztynKS Raszyn
Praga WarszawaMedyk II Konin
Ząbkovia ZąbkiPiastovia Piastów
UKS SMS II ŁódźPolonia Środa Wielkopolska
AP Kotwica KołobrzegUnifreeze Górzno
Akademia Piłkarska LGPolonia Poznań
 

Kolejka 4 – 14/15 września

KS RaszynPolonia Poznań
Unifreeze GórznoAkademia Piłkarska LG
Polonia Środa WielkopolskaAP Kotwica Kołobrzeg
Piastovia PiastówUKS SMS II Łódź
Medyk II KoninZąbkovia Ząbki
Stomilanki OlsztynPraga Warszawa
 

Kolejka 5 – 21/22 września

Praga WarszawaKS Raszyn
Ząbkovia ZąbkiStomilanki Olsztyn
UKS SMS II ŁódźMedyk II Konin
AP Kotwica KołobrzegPiastovia Piastów
Akademia Piłkarska LGPolonia Środa Wielkopolska
Polonia PoznańUnifreeze Górzno
 

Kolejka 6 – 25 września

KS RaszynUnifreeze Górzno
Polonia Środa WielkopolskaPolonia Poznań
Piastovia PiastówAkademia Piłkarska LG
Medyk II KoninAP Kotwica Kołobrzeg
Stomilanki OlsztynUKS SMS II Łódź
Praga WarszawaZąbkovia Ząbki
 

Kolejka 7 – 12/13 października

Ząbkovia ZąbkiKS Raszyn
UKS SMS II ŁódźPraga Warszawa
AP Kotwica KołobrzegStomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LGMedyk II Konin
Polonia PoznańPiastovia Piastów
Unifreeze GórznoPolonia Środa Wielkopolska
 

Kolejka 8 – 19/20 października

KS RaszynPolonia Środa Wielkopolska
Piastovia PiastówUnifreeze Górzno
Medyk II KoninPolonia Poznań
Stomilanki OlsztynAkademia Piłkarska LG
Praga WarszawaAP Kotwica Kołobrzeg
Ząbkovia ZąbkiUKS SMS II Łódź
 

Kolejka 9 – 23 października

UKS SMS II ŁódźKS Raszyn
AP Kotwica KołobrzegZąbkovia Ząbki
Akademia Piłkarska LGPraga Warszawa
Polonia PoznańStomilanki Olsztyn
Unifreeze GórznoMedyk II Konin
Polonia Środa WielkopolskaPiastovia Piastów
 

Kolejka 10 – 26/27 października

KS RaszynPiastovia Piastów
Medyk II KoninPolonia Środa Wielkopolska
Stomilanki OlsztynUnifreeze Górzno
Praga WarszawaPolonia Poznań
Ząbkovia ZąbkiAkademia Piłkarska LG
UKS SMS II ŁódźAP Kotwica Kołobrzeg
 

Kolejka 11 – 16/17 listopada

AP Kotwica KołobrzegKS Raszyn
Akademia Piłkarska LGUKS SMS II Łódź
Polonia PoznańZąbkovia Ząbki
Unifreeze GórznoPraga Warszawa
Polonia Środa WielkopolskaKKP Stomil Olsztyn
Piastovia PiastówMedyk II Konin

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.