Kolejka 1 – 17/18 sierpnia |
Medyk II Konin | – | KS Raszyn | |
Stomilanki Olsztyn | – | Piastovia Piastów | |
Praga Warszawa | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Ząbkovia Ząbki | – | Unifreeze Górzno | |
UKS SMS II Łódź | – | Polonia Poznań | |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Akademia Piłkarska LG |
Kolejka 2 – 24/25 sierpnia |
KS Raszyn | – | Akademia Piłkarska LG | |
Polonia Poznań | – | AP Kotwica Kołobrzeg | |
Unifreeze Górzno | – | UKS SMS II Łódź | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Ząbkovia Ząbki | |
Piastovia Piastów | – | Praga Warszawa | |
Medyk II Konin | – | Stomilanki Olsztyn |
Kolejka 3 – 7/8 września |
Stomilanki Olsztyn | – | KS Raszyn | |
Praga Warszawa | – | Medyk II Konin | |
Ząbkovia Ząbki | – | Piastovia Piastów | |
UKS SMS II Łódź | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Unifreeze Górzno | |
Akademia Piłkarska LG | – | Polonia Poznań |
Kolejka 4 – 14/15 września |
KS Raszyn | – | Polonia Poznań | |
Unifreeze Górzno | – | Akademia Piłkarska LG | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | AP Kotwica Kołobrzeg | |
Piastovia Piastów | – | UKS SMS II Łódź | |
Medyk II Konin | – | Ząbkovia Ząbki | |
Stomilanki Olsztyn | – | Praga Warszawa |
Kolejka 5 – 21/22 września |
Praga Warszawa | – | KS Raszyn | |
Ząbkovia Ząbki | – | Stomilanki Olsztyn | |
UKS SMS II Łódź | – | Medyk II Konin | |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Piastovia Piastów | |
Akademia Piłkarska LG | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Polonia Poznań | – | Unifreeze Górzno |
Kolejka 6 – 25 września |
KS Raszyn | – | Unifreeze Górzno | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Polonia Poznań | |
Piastovia Piastów | – | Akademia Piłkarska LG | |
Medyk II Konin | – | AP Kotwica Kołobrzeg | |
Stomilanki Olsztyn | – | UKS SMS II Łódź | |
Praga Warszawa | – | Ząbkovia Ząbki |
Kolejka 7 – 12/13 października |
Ząbkovia Ząbki | – | KS Raszyn | |
UKS SMS II Łódź | – | Praga Warszawa | |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Stomilanki Olsztyn | |
Akademia Piłkarska LG | – | Medyk II Konin | |
Polonia Poznań | – | Piastovia Piastów | |
Unifreeze Górzno | – | Polonia Środa Wielkopolska |
Kolejka 8 – 19/20 października |
KS Raszyn | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Piastovia Piastów | – | Unifreeze Górzno | |
Medyk II Konin | – | Polonia Poznań | |
Stomilanki Olsztyn | – | Akademia Piłkarska LG | |
Praga Warszawa | – | AP Kotwica Kołobrzeg | |
Ząbkovia Ząbki | – | UKS SMS II Łódź |
Kolejka 9 – 23 października |
UKS SMS II Łódź | – | KS Raszyn | |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | Ząbkovia Ząbki | |
Akademia Piłkarska LG | – | Praga Warszawa | |
Polonia Poznań | – | Stomilanki Olsztyn | |
Unifreeze Górzno | – | Medyk II Konin | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | Piastovia Piastów |
Kolejka 10 – 26/27 października |
KS Raszyn | – | Piastovia Piastów | |
Medyk II Konin | – | Polonia Środa Wielkopolska | |
Stomilanki Olsztyn | – | Unifreeze Górzno | |
Praga Warszawa | – | Polonia Poznań | |
Ząbkovia Ząbki | – | Akademia Piłkarska LG | |
UKS SMS II Łódź | – | AP Kotwica Kołobrzeg |
Kolejka 11 – 16/17 listopada |
AP Kotwica Kołobrzeg | – | KS Raszyn | |
Akademia Piłkarska LG | – | UKS SMS II Łódź | |
Polonia Poznań | – | Ząbkovia Ząbki | |
Unifreeze Górzno | – | Praga Warszawa | |
Polonia Środa Wielkopolska | – | KKP Stomil Olsztyn | |
Piastovia Piastów | – | Medyk II Konin |