Przegląd międzynarodowych spotkań towarzyskich (3-9 kwietnia 2019).

Spotkania towarzyskie z udziałem drużyn, które wystąpią na Mistrzostwach Świata we Francji.

(na czerwono ekipy, które nie zagrają w MŚ)

5.04 USA 5 – 3 Australia

8.04 USA 6 – 0 Belgia

6.04 Szwecja 1 – 2 Niemcy

8.04 Niemcy 2 – 2 Japonia

4.04 Francja 3 – 1 Japonia

8.04 Francja 4 – 0 Dania

5.04 Anglia 0 – 1 Kanada

9.04 Anglia 2 – 1 Hiszpania

8.04 Kanada 2 – 1 Nigeria

5.04 Holandia 2 – 0 Meksyk

9.04 Holandia 7 – 0 Chile

9.04 Austria 0 – 2 Szwecja

5.04 Hiszpania 2 – 1 Brazylia

8.04 Szkocja 1 – 0 Brazylia

9.04 Norwegia 0 – 1 Nowa Zelandia

6.04 Korea Płd. 2 – 3 Islandia

9.04 Korea Płd. 1 – 1 Islandia

5.04 Polska 1 – 1 Włochy

9.04 Włochy 2 – 1 Irlandia

4.04 Chiny 4 – 1 Rosja

7.04 Chiny 1 – 0 Kamerun

5.04 Szkocja 1 – 1 Chile

4.04 Kamerun 2 – 1 Chorwacja

7.04 RPA 1 – 1 Jamajka

Tajlandia i Argentyna w ramach przygotowań do MŚ rozgrały w tym czasie spotkania z rodzimymi klubami uniwersyteckimi.  

Pozostałe spotkania towarzyskie

3.04 Azerbejdżan 0 – 1 Estonia

4.04 Bośnia i Hercegowina 1 – 0 Albania

4.04 Rumunia 2 – 0 Malta

4.04 Walia 0 – 0 Czechy

5.04 Łotwa 0 -2 Białoruś

5.04 Szwajcaria 0 – 0 Finlandia

6.04 Azerbejdżan 0 – 0 Estonia

6.04 Portugalia 2 – 1 Węgry

7.04 Rosja 3 – 0 Chorwacja

7.04 Rumunia 5 – 0 Malta

7.04 Walia 1 – 1 Czechy

7.04 Litwa 2 – 2 Wyspy Owcze

8.04 Łotwa 1 – 4 Białoruś

9.04 Litwa 1 – 1 Wyspy Owcze

9.04 Finlandia 1 – 0 Polska

9.04 Portugalia 4 – 1 Węgry

9.04 Szwajcaria 1 – 0 Słowacja

Kwalifikacje do Olimpiady w Tokio

strefa AFC (2 bilety + gospodarz Japonia)

Mjanma, Wietnam i Chińskie Taipei (Tajwan) zwyciężyły w swoich grupach 2 rundy eliminacji. Wymienione ekipy dołączą w ostatniej rundzie do rozstawionych Australii, Chin, Koreii Płd., Koreii Płn., i Tajlandii w turnieju, który rozegrany zostanie na przełomie stycznia i lutego 2020r.

strefa CAF (1 bilet, 1 play-off vs. Chile)

Zakończyła się pierwsza runda eliminacji (system play-off, 1/32). Do drugiej rundy awansowały, (kolejno tworząc pary 1/16)  – WKS, Mali, Algieria, Nigeria, Etiopia, Kamerun, Kongo DR, Gwinea Równikowa, Gabon, Ghana, Malawi, Kenia, Zambia, Zimbabwe, Botswana, RPA.  

Pokaż znajomym:
error

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.