Frajerstwo. Koniec marzeń .. na własne życzenie
Kadra A Mundial Reprezentacje Świat

Po tygodniowym obozie w Kielcach polska reprezentacja wyglądała gorzej niż Szkotki. Podopieczne  wygrały w piątek z Białorusią, zaliczyły lot do Polski i jeszcze potrafiły wywieźć komplet punktów .. zapewniając sobie zwycięstwo w zaledwie dziesięć minut.

Zaczęło się bardzo dobrze, bo już w szóstej minucie Dżesika Jaszek strzeliła gola na 1:0. Kadra dość fartownie zdoła dowieźć wygraną do przerwy. Po niej już tak wesoło nie było. W 57. minucie selekcjoner nagle zmienia duet : Kamczyk i Jaszek na duet : Tarczyńska i Matuschewski. Osiem minut później kolejny dziś fart i 2:0 dla nas po samobójczym golu Howard.

Później już było tylko gorzej. Nie wiadomo czemu nagle selekcjoner zmienił Daleszczyk .. i to był kluczowy moment. Nadeszła 78. minuta i w przeciągu dziesięciu tracimy frajersko kolejne trzy gole i żegnamy się z marzeniami o Mundialu. Szkotki robiły z naszą obroną, co chciały.