Dość niespodziewanie Olimpia Szczecin w ostatnich minutach odrobi la starty i zdołała wywieźć remis 2:2 z Dolnego Śląska.

Podopieczne Natalii Niewolnej zdołały się podnieść i zremisować 2:2. Pierwszego gola jeszcze przed przerwą z rzutu karnego strzeliła Małgorzata Mesjasz. Już w drugiej połowie podwyższyła Julita Głąb, wydawało się, że gospodynie idą po swoje. No .. nic bardziej mylnego. Niespełna dwadzieścia minut później Natalia Oleszkiewicz strzela swoją debiutancką bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wałbrzych grał swoje, lecz na nie wiele się to zdało. W piątej minucie doliczonego czasu gry Magdalena Szwed doprowadziła do wyrównania i zdobyci kolejnych punktów dziewczyn ze Szczecina.

Już za tydzień w sobotę o 16:00 ostatnia kolejka Ekstraligi. AZS PWSZ zagra z Czarnymi w Sosnowcu, a Olimpia zagra z UKS SMS Łódź.

 


16. kolejka Ekstraligi – grupa mistrzowska
19.05.2018, Wałbrzych
AZS PWSZ Wałbrzych vs Olimpia Szczecin 2:2 (1:0)

Małgorzata Mesjasz 27′, Julia Głąb 52′ – Natalia Oleszkiewicz 73′, Magdalena Szwed 90’+5′

sędzia : Ewa Żyła

MVP TKF : Magdalena Szwed

AZS PWSZ: Klimek – Siwińska, Mesjasz, Aszkiełowicz, Kędzierska, Dereń (90`+3` Klepatska), Rędzia (85` Gradecka), Głąb, Zawadzka, Szewczuk, Rozmus (68` Kowalczyk).

OLIMPIA: Pastusiak – Fil (83` Szymańska), Witczak (55` Oleszkiewicz), Grosicka (55` Niewolna), Szymaszek, Szwed, Preś, Hryb (85` Brodzik), Sudyk (46` Trzcińska), Janik, Kovtun.

 

Pokaż znajomym:
error

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu
error
%d bloggers like this: