Olimpia uratowała remis

Dość niespodziewanie Olimpia Szczecin w ostatnich minutach odrobi la starty i zdołała wywieźć remis 2:2 z Dolnego Śląska.

Podopieczne Natalii Niewolnej zdołały się podnieść i zremisować 2:2. Pierwszego gola jeszcze przed przerwą z rzutu karnego strzeliła Małgorzata Mesjasz. Już w drugiej połowie podwyższyła Julita Głąb, wydawało się, że gospodynie idą po swoje. No .. nic bardziej mylnego. Niespełna dwadzieścia minut później Natalia Oleszkiewicz strzela swoją debiutancką bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wałbrzych grał swoje, lecz na nie wiele się to zdało. W piątej minucie doliczonego czasu gry Magdalena Szwed doprowadziła do wyrównania i zdobyci kolejnych punktów dziewczyn ze Szczecina.

Już za tydzień w sobotę o 16:00 ostatnia kolejka Ekstraligi. AZS PWSZ zagra z Czarnymi w Sosnowcu, a Olimpia zagra z UKS SMS Łódź.