fot. Paweł Skraba / AZS

Za nami bardzo intensywny turniej finałowy futsalowych Akademickich Mistrzostw Polski w Warszawie. Nie obyło się bez niespodzianek, wzruszeń, pięknych goli i wielkich emocji.

W finale doszło do wielkiego rewanżu za ubiegły rok. Jagiellonki pokonały PWSZ Wałbrzych 2:1 i po raz kolejny udowodniły, że są najlepszą futsalową ekipą w Polsce. Największą niespodziankę sprawiły podopieczne Tomasza Aftańskiego, które zdobyły historyczny brązowy medal. Poniżej oczekiwań spisał się poznański UAM, czy warszawski AWF.

Więcej materiałów z całego turnieju wkrótce na naszych łamach!

1. Uniwersytet Jagielloński 
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
3. Uniwersytet Gdański

4. Uniwersytet Szczeciński
5. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
6. Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
7. Politechnika Opolska
8. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
9. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
10. Politechnika Śląska w Gliwicach
11.  Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
12.  Uniwersytet Warszawski

13-16.  Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
13-16.  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
13-16.  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
13-16.  Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

 

FINAŁ : AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS UJ Kraków

 

  • mecz o 3 miejsce : UG Gdańsk vs US Szczecin

 

  • PÓŁFINAŁ : UG Gdańsk vs PWSZ Wałbrzych 0:1

0:1 Małgorzata Mesjasz

  • PÓŁFINAŁ : USz Szczecin vs UJ Kraków 0:1

0:1  Ewelina Bolko

 

  • o miejsce 5 : UAM Poznań vs AJD Częstochowa 4:1

1:0 Makowska Natalia
2:0 Kosiorek Marta
3:0 Makowska Natalia
4:1 Lichtenstein Sandra

  • o miejsce 7 : PO Opole vs UWM Olsztyn 2:1

1:0 Dominika Małycha
2:0 Klaudia Gogolok
2:1 Nina Michalska

  • o miejsce 9 : PŚ Gliwice vs AWFIS Gdańsk 1:3

0:1 Karolina Wierzbicka
0:2 Marta Stasiulewicz
1:2 Dominika Stawnicza
1:3 Dagmara Świt

  • o miejsce 11 : AWF Warszawa vs UW Warszawa 2:0

1:0 Marta Witoń
2:0 Paulina Piątkowska

 

  • o miejsca 5-8 : UWM Olsztyn vs UAM Poznań 0:0 k . 2:3
  • o miejsca 5-8 : AJD Częstochowa vs PO Opole 1:0

1:0 Justyna Wójcik

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

 

piątek/sobota, 17/18 lutego 2018

 

 

  • ĆWIERĆFINAŁ : US Szczecin vs AJD Częstochowa 2:0

1:0 Aleksandra Sudyk
2:0 Weronika Szymaszek

  • ĆWIERĆFINAŁ : UG Gdańsk vs UWM Olsztyn 2:0

2x Natalia Świętoniowska

  • ĆWIERĆFINAŁ :  UAM Poznań VS PWSZ  Wałbrzych 1:3

1:0 Adrianna Sikora
1:1 Dominika Dereń
1:2 Sabina Ratajczak
1:3 Julita Głąb

  • ĆWIERĆFINAŁ : UJ Kraków vs Politechnika Opolska 3:0

1:0 Justyna Maziarz
2:0 Ewelina Bolko
3:0 Ewelina Bolko

 

  • o miejsca 9-12 : AWF Warszawa vs PS Gliwice 1:1 k. 4:5

1:0 Marta Witoń
1:1 Roxana Fross

  •  o miejsca 9-12 : UW Warszawa vs AWFIS Gdańsk 0:2

0:1 Weronika Kmak
0:2 Karolina Wierzbicka

 

FAZA GRUPOWA 

 

GRUPA A

  1. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
  2. Politechnika Opolska
  3. Uniwersytet Warszawski
  4. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

 

  • UAM Poznań – UW Warszawa 5:2

1:0 Natalia Makowska
2:0 Natalia Makowska
3:0 Aleksandra Jankowska 
4:0 Alicja Busz
4:1 Zuzanna Nikisz
5:1 Krystyna Cywińska
5:2 Zuzanna Nikisz

  • AWF Katowice – Politechnika Opolska 2:3

0:1 Ewa Duda
1:1 Katarzyna Lipa
1:2 Joanna Muraszko
1:3 Joanna Muraszko
2:3 Klaudia Matusik
3:3 Aleksandra Knieszner
3:4 Joanna Muraszko

  • UW Warszawa – Politechnika Opolska 2:2

0:1 Dominika Małycha
0:2 Ewa Duda
1:2 Agata Kownacka
2:2 Joanna Trzcińska

  • UAM Poznań – AWF Katowice 4:0

1:0 Alicja Busza
2:0 Monika Skowrońska
3:0 Sandra Lichtenstein
4:0 Marta Kosiorek

  • UAM Poznań vs Politechnika Opolska 2:1

1:0  Adriana Sikora
2:0  Alicja Zając
2:1  Klaudia Gogolok

  • AWF Katowice vs UW Warszawa 4:4

0:1 Zuzanna Nikisz 
1:1 Klaudia Matusik
2:1 Aleksandra Knieszner
3:1 Paulina Marchewka
3:2 Agata Kownacka
3:3 Anna Makusz
3:4 Zuzanna Nikisz
4:4 Klaudia Matusik

 

GRUPA B

  1. Uniwersytet Szczeciński
  2. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  3. Politechnika Śląska w Gliwicach
  4. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

 

  • AWF Wrocław – UWM Olsztyn 0:7
0:1 Julia Klonowska
0:2 Paulina Wasiluk
0:3 Monika Jasińska 
0:4 Nina Michalska 
0:5 Julia Klonowska
0:6 (sam.) Katarzyna Magiera
0:7 Marta Smolińska
  • US Szczecin – PŚ Gliwice 8:1

Aleksandra Starzak 
Patrycja Michalczyk 
Magdalena Szwed 
Aleksandra Sudyk 
Weronika Szymaszek
Natalia Hryb
Aleksandra Sudyk
Patrycja Michalczyk
Katarzyna Piotrowska

  • UWM Olsztyn – PŚ Gliwice 1:1

0:1 Aleksandra Starzak
1:1 Marta Smolińska

  • AWF Wrocław – US Szczecin 1:10

0:1 Aleksandra Sudyk
0:2 Anita Janik
0:3 Aleksandra Sudyk
0:4 Anita Piekarek
0:5 Patrycja Michalczyk
0:6 Joanna Preś
0:7 Natalia Hryb
1:7 Karolina Ostrowska
1:8 Magdalena Szwed
1:9 Patrycja Trzcińska
1:10 Patrycja Michalczyk

  • US Szczecin vs UWM Olsztyn 4:1

1:0 Anita Piekarek
2:0 Joanna Preś
3:0 Natalia Hryb
3:1 Julia Klonowska
4:1 Joanna Preś

  • PŚ Gliwice vs AWF Wrocław 5:3
1:0 Aleksandra Starzak
2:0 Natalia Deda
2:1 Karolina Ostrowska
3:1 Aleksandra Starzak
3:2 Karolina Ostrowska
4:2 (sam.) Karina Stanisławska
5:2 Natalia Deda

 

GRUPA C

  1. Uniwersytet Gdański
  2. Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
  3. Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  4. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

  • AWF Warszawa – UG Gdańsk 1:4

0:1 Natalia Świętoniowska 
0:2 Natalia Urbanowicz
1:2 Marta Witoń
1:3 Natalia Urbanowicz 
1:4 Wiktoria Słowy

  • AJD Częstochowa – UEK Kraków 4:0

1:0 Justyna Wójcik
2:0 Natalia Klyta
3:0 Renata Uchnast
4:0 Justyna Wójcik

  • UG Gdańsk – UEK Kraków 3:1

0:1 Urszula Kowal
1:1 Natalia Świętoniowska
2:1 Natalia Urbanowicz
3:1 Natalia Świętoniowska

  • AWF Warszawa – AJD Częstochowa 3:1

1:0 Karolina Kołomyjec 
2:0 Paulina Piątkowska
2:1 Natalia Klyta
3:1 Inga Kania

  • AJD Częstochowa vs UG Gdańsk 3:2

0:1 Natalia Urbanowicz
1:1 Justyna Wójcik
2:1 Natalia Klyta
2:2 Wiktoria Słowy
3:2 Renata Uchnast

  • UEK Kraków vs AWF Warszawa 2:3

0:1 Marta Witoń
0:2 Michalina Brzezińska
1:2 Monika Jaskółka
1:3 Paulina Piątkowska
2:3 Dorota Chodziło

 

GRUPA D

  1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
  3. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
  4. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

 

  • UJ Kraków – UP Kraków 3:0

1:0 Justyna Maziarz
2:0 Magdalena Knysak
3:0 Magdalena Konopka

  • AWFIS Gdańsk – PWSZ Wałbrzych 1:4

0:1 Dominika Dereń
0:2 Małgorzata Mesjasz
0:3 Olena Klepatska
1:3 Karolina Wierzbicka
1:4 Julita Głąb

  • UP Kraków – PWSZ Wałbrzych 2:4

0:1 Anna Rędzia
0:2 Oliwia Rapacka
1:2 Marta Biegańska
1:3 Dominika Dereń
2:3 Anna Jasnos
2:4 Julita Głąb

  • UJ Kraków – AWFIS Gdańsk 6:0

Natalia Sitarz, 2x Magdalena Knysak, Magda Konopka, Ewelina Bolko i Dominika Woźniak

  • AWFIS Gdańsk vs UP Kraków 6:0

1:0 Karolina Wierzbicka 
2:0 Karolina Wierzbicka
3:0 Kinga Bużan
4:0 Angelika Bużan 
5:0 Karolina Wierzbicka
6:0 Angelika Bużan

  • PWSZ Wałbrzych vs UJ Kraków 0:1

0:1 Katarzyna Ładocha

 

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.