Zaczynam kolejny pełen emocji futsalowy weekend.

 

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U18

 

W sobotę w ,,Hali Sportowej Tychy” w Tychach rozpoczynamy Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski Futsalu kategorii U-18 kobiet. Tytułu Mistrza Polski broni drużyna AZS UW Warszawa .

Już jutro startują finały MMPU18 w Tychach

 

EKSTRALIGA FUTSALU KOBIET

grupa północna

  • 14.01 (16:00)  AZS UG Gdańsk – AZS UAM Poznań
  • KU AZS UW Warszawa – Kotwica Kórnik 4:3
  • AZS AWF Warszawa – pauza
  rozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy ZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKI
1 AZS UAM Poznań72133:10700
2 AZS AWF Warszawa61322:16411
3AZS UG Gdańsk6612:19204
4AZS Uniwersytet Warszawski7616:23205
5 Kotwica Kórnik7114:27016

grupa południowa

  • 13.01 (18:00)  Rolnik B. Głogówek – ISD-AJD Częstochowa
  • 14.01 (16:00)  AZS UŚ Katowice – TS ROW Rybnik
  • 17.01 (21:00)  Wanda Słomniczanka Słomniki – AZS UJ Kraków
  rozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowyZWYCIĘSTWAREMISYPORAŻKI
1TS ROW Rybnik 81844:16530
2Wanda Słomniczanka Słomniki 81329:20341
3AZS UJ Kraków 81127:20251
4Rolnik B. Głogówek 81021:23314
5ISD-AJD Częstochowa81025:30314
6AZS UŚ Katowice8218:55026

PIERWSZA LIGA FUTSALU KOBIET

grupa południowa I (śląsko-opolska)

  • 14.01 (19:00)  LKS Rolnik II B. Głogówek – Unia Opole
  • 25.01 (19:00)  LKS Plon Błotnica Strzelecka – Zantka Chorzów
  • 20.01 (16:00)  Unia Opole – Rekord Bielsko–Biała
  • 10.02 (18:00)  Rekord Bielsko–Biała – Gwiazda Prószków
  rozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Rolnik II B.Głogówek82159:26
2Rekord Bielsko-Biała61554:15
3Gwiazda Prószków61539:13
4Unia Opole8937:46
5LKS Plon Błotnica Strzelecka 7313:59
6Zantka Chorzów7016:60

grupa południowa II (krakowska)

  • Prądniczanka Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 0:5
  • 13.01 (16:30) AZS UEK Kraków – UKS Jedynka Krzeszowice
  • AZS UP Kraków – pauza
  rozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1AZS UP Kraków61636:8
2Wierzbowianka Wierzbno71538:18
3AZS UEK Naprzód Sobolów61325:17
4Prądniczanka Kraków6113:27
5Jedynka Krzeszowice717:59

grupa północna

  • 13.01 (14:00)  AZS SGH Warszawa – Włókniarz Białystok
  • 13.01 (15:00)  Mazovia Grodzisk Mazowiecki – Helios Białystok
  • 13.01 (16:00)  Viking Aleksandrów Kujawski – Gwiazda Toruń
  rozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramek
1AZS SGH Warszawa72163:9
2Włókniarz Białystok71321:24
3Helios Białystok81134:33
4Gwiazda Toruń7942:26
5Mazovia Grodzisk Mazowiecki7935:36
6Viking Aleksandrów Kujawski8117:63
Pokaż znajomym: