W sobotę w ,,Hali Sportowej Tychy” w Tychach rozpoczynamy Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski Futsalu kategori U-18 kobiet. Tytułu Mistrza Polski broni drużyna AZS UW Warszawa . Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 8:00.

Skład komisji technicznej:

  • Anna Straszewska – Członek Komisji FiPP PZPN
  • Jarosław Gryckiewicz – Członek Komisji FiPP PZPN
  • Sławomir Pienkosz – DRK PZPN
  • Klaudia Grodzka – DRK PZPN

Obsada sędziowska na turniej:

Grzegorz Wiercioch, Grzegorz Hamowski, Rafał Ziach, Andrzej Śliwa, Artur Mital, Katarzyna Netkowska.

 

GRUPA A: 1. Unifreeze Górzno, 2. Wanda Kraków, 3. Zantka Chorzów

GRUPA B: 1. ISD-AJD Gol Częstochowa, 2. Praga Warszawa, 3. Respect Myślenice

GRUPA C: 1. Polonia GKS Tychy, 2. AZS UW Warszawa, 3. Pogoń Tczew

GRUPA D: 1. Rolnik Głogówek, 2. Rekord Bielsko-Biała, 3. Bielawianka Bielawa

 

TERMINARZ

Dzień pierwszy 13 stycznia(sobota) 

  1. Godzina 08-00 Wanda Kraków – Zantka Chorzów
  2. Godzina 08-35 Praga Warszawa – Respekt Myślenice
  3. Godzina 9-10 AZS UW Warszawa – Pogoń Tczew
  4. Godzina 9-45 Rekord Bielsko-Biała – Bielawianka Bielawa
  5. Godzina 10-20 Unifreeze Górzno – Zantka Chorzów
  6. Godzina 10-55 ISD-AJD Gol Częstochowa – Respekt Myślenice
  7. Godzina 11-30 Polonia GKS Tychy – Pogoń Tczew
  8. Godzina 12-05 Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Bielawianka Bielawa

Godzina 12-40 Oficjalne rozpoczęcie MMP U18 Kobiet.

  1. Godzina 13-00 Unifreeze Górzno – Wanda Kraków
  2. Godzina 13-35 ISD-AJD Gol Częstochowa – Praga Warszawa
  3. Godzina 14-10 Polonia GKS Tychy – AZS UW Warszawa
  4. Godzina 14-45 Rolnik Biedrzychowice Głogówek – Rekord Bielsko-Biała

Faza pucharowa

  1. Godzina 15-20 3A-3B
  2. Godzina 15-55 3C-3D
  3. Godzina 16-30 mecz o 11 miejsce przegrani meczy 13-14
  4. Godzina 17-05 mecz o 9 miejsce wygrani meczy 13-14

Dzień drugi 14 stycznia  (niedziela)

  1. Godzina 09-00 1A-2B
  2. Godzina 09-40 2A-1B
  3. Godzina 10-30 1C-2D
  4. Godzina 11-20 2C-1D
  5. Godzina 12-00 przegrani meczy 17-19
  6. Godzina 12-40 przegrani meczy 18-20
  7. Godzina 13-20 wygrani meczy 17-19 ½ finału
  8. Godzina 14-00 wygrani meczy 18-20 ½ finału
  9. Godzina 14-40 przegrani meczy 21-22 mecz o 7 miejsce
  10. Godzina 15-20 wygrani meczy 21-22 mecz o 5 miejsce
  11. Godzina 16-00 przegrani meczy 23-24 mecz o 3 miejsce
  12. Godzina 16-40 wygrani meczy 23-24 mecz o 1 miejsce.

Godzina 17-30 Wręczenie nagród i zakończenie turnieju finałowego MMP U18 kobiet.

 

 

 

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.