6 grudnia w Dzień Mikołaja zawodniczki Czarnych Sosnowiec i Reprezentacji Polski Dagmara Grad oraz Anna Szymańska gościły w prężnie rozwijającej się Szkole Mistrzostwa Sportowego w Tychach, gdzie wśród setki uczniów tamtejszej placówki spędziły kilka godzin.

Piłkarki odwiedziły każdą z klas osobno odpowiadając na przeróżne pytania dzieci dotyczące nie tylko początków swojej piłkarskiej kariery ale również i o medalach Mistrzostw Polski, udziale w Lidze Mistrzyń, Reprezentacji Polski itd.
Rozmawiały o treningach i dawały tzw. dobre rady z doświadczenia. Potem udały się na halę do akrobatyki i judo, gdzie tak samo mogły porozmawiać z akrobatkami.
Nie zabrakło wspólnych zdjęć, uśmiechów i oczywiście autografów

Z racji tego, że pogoda była nie sprzyjająca dziewczyny już umówiły się z dziećmi i dyrektorem szkoły na kolejną wizytę wiosną przyszłego roku i wtedy wezmą udział w treningu piłkarskim na boisku. Dziękujemy bardzo za wizytę Ani, Dagmarze i KKS Czarni Sosnowiec w imieniu uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz zawodników Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy – całe spotkanie podsumował Prezes Zarządu Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy Sebastian Hałatek.

JD

Pokaż znajomym:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.