Szymańska i Grad z wizytą w SMS-ie Tychy 
Ekstraliga Polska

Szymańska i Grad z wizytą w SMS-ie Tychy 

6 grudnia w Dzień Mikołaja zawodniczki Czarnych Sosnowiec i Reprezentacji Polski Dagmara Grad oraz Anna Szymańska gościły w prężnie rozwijającej się Szkole Mistrzostwa Sportowego w Tychach, gdzie wśród setki uczniów tamtejszej placówki spędziły kilka godzin.

Piłkarki odwiedziły każdą z klas osobno odpowiadając na przeróżne pytania dzieci dotyczące nie tylko początków swojej piłkarskiej kariery ale również i o medalach Mistrzostw Polski, udziale w Lidze Mistrzyń, Reprezentacji Polski itd.
Rozmawiały o treningach i dawały tzw. dobre rady z doświadczenia. Potem udały się na halę do akrobatyki i judo, gdzie tak samo mogły porozmawiać z akrobatkami.
Nie zabrakło wspólnych zdjęć, uśmiechów i oczywiście autografów

Z racji tego, że pogoda była nie sprzyjająca dziewczyny już umówiły się z dziećmi i dyrektorem szkoły na kolejną wizytę wiosną przyszłego roku i wtedy wezmą udział w treningu piłkarskim na boisku. Dziękujemy bardzo za wizytę Ani, Dagmarze i KKS Czarni Sosnowiec w imieniu uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz zawodników Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy – całe spotkanie podsumował Prezes Zarządu Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy Sebastian Hałatek.

JD

Dawid Gordecki

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: