Po dwumeczu z Finlandią poprosiliśmy selekcjonera Wojciecha Weissa o komentarz.

– Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę już przed dwumeczem, że czeka nas bardzo ciężki bój z Finlandią. Nasz rywal to była ogromna niewiadoma, gdyż było to ich pierwsze oficjalne spotkanie, ale wiedzieliśmy również że już od dłuższego czasu przygotowują się do tych spotkań i że Finki są już w pełni sezonu futsalowego, a my niestety nie mieliśmy takiego komfortu. Dla większości naszych dziewczyn był to pierwszy kontakt z futsalem w tym sezonie. Pomimo dwóch porażek pomijając wynik jesteśmy zadowoleni z tego dwumeczu, gdyż mogliśmy przećwiczyć schematy oraz sprawdzić kilka nowych zawodniczek na tle bardzo wymagającego rywala. Mamy swój cel, którym w tym roku jest Turniej Państw Wyszehradzkich, a w roku 2018 eliminacje Mistrzostw Europy i temu wszystko podporządkowujemy.
Niestety nie mamy zbyt dużo czasu, gdyż praktycznie jutro muszą wyjść powołania na grudniowy turniej Państw Wyszehradzkich, a za niecałe trzy tygodnie gramy już w Budapeszcie.

 

Pokaż znajomym:
error

Ten post ma jeden komentarz

  1. Niestety ale kadra zamiast co raz lepiej gra co raz gorzej! Od zmiany trenera bilans wygranych fatalny! Czas na zmiany PZPN!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu
error
%d bloggers like this: