#Futsal : Finlandia ponownie za silna
Futsal kobiet Reprezentacja Polski w futsalu kobiet Reprezentacje Świat

Niestety. Reprezentacja Polski po raz drugi tego weekendu uległa w towarzyskim spotkaniu Finlandii. Tym razem w Ostródzie kadra Weissa przegrała 2:3.

Zacięty mecz, pełne walki. Gole padły dopiero pod koniec pierwsze połowy. Na prowadzenie wyprowadziła kapitan Justyna Maziarz. Na nie wiele się to zdało, bo utrzymaliśmy je tylko 58 sekund. Wyrównała Anna Keränen, a pół minuty pózniej podwyższyła Tiia Juntikka. Finki prowadzenia nie oddały, a gra biało-czerwonych się nie kleiła. Trzy minuty po przerwie skarciła nas Sini Sutinen. Dopiero w 36. minucie Polki poczuły swoje szanse. Na 2:3 trafiła jeszcze Natalia Sitarz, lecz dziś więcej się nie udało.

Już w pierwszy weekend grudnia w Budapeszcie nasza kadra będzie bronić zdobytego przed rokiem Pucharu w Turnieju Państw Wyszehradzkich.