Akademia Piłkarska Miedzi Legnica ogłasza nabór

Akademia Piłkarska Miedzi rozpoczyna nabory do drużyny dziewcząt, która będzie uczyć się podstaw piłki nożnej. Zajęcia są kierowane dla dziewczynek urodzonych w 2005 roku oraz młodszych.

W szeregach Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica funkcjonuje już drużyna kobieca, która aktualnie z powodzeniem występuje na boiskach II ligi śląskiej (wywalczyła awans z III do II ligi). Kobieca piłka nożna w Polsce bardzo szybko się rozwija i skupia wokół siebie coraz więcej kibiców. Również coraz więcej kobiet próbuje swoich sił w futbolu i bardzo szybko okazuje się, że chwilowy bakcyl zamienia się w prawdziwą pasję na długie lata! Akademia Piłkarska Miedzi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dziewczynek, które uwielbiają piłkę nożną i zaprasza je na nabory. – Obok kobiecego zespołu Miedzi, który występuje w II lidze, planujemy utworzenie grupy naborowej dla młodszych dziewcząt, które rozpoczną naukę gry w piłkę od podstaw. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty i zapraszam na tegoroczne nabory – mówi Tomasz Syska, trener koordynator najmłodszych grup z Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Nabory są przeznaczone dla dziewczynek urodzonych w 2005 roku i młodszych. – Treningi rozpoczniemy od listopada po uformowaniu się grupy. Poprowadzą je nasze doświadczone zawodniczki: Wiktoria Kudyba i Marta Mętel. Na początku grupa ta będzie trenować w hali sportowej i uczyć się podstaw piłki nożnej. Od kwietnia 2018 planujemy przejście z hali na boisko. Na pewno te zajęcia będą ciekawą przygodą dla dziewczynek zafascynowanych piłką nożną – wyjaśnia szczegóły Leszek Dulat, trener koordynator Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Zawodniczki będą mogły – wspólnie z innymi drużynami Akademii Piłkarskiej Miedzi – za darmo oglądać domowe mecze ligowe Miedzi w Nice 1 Lidze. Zapisy do grupy oraz szczegółowe informacje u trenera – koordynatora Tomasza Syski pod numerem telefonu: 697-892-326. Zapraszamy!

 

za http://akademia.miedzlegnica.eu

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.